Demirören, Erkiner'e çok kızdı

  • Giriş : 08.03.2007 / 00:00:00

Yıldırım Demirören, isim vermeden Del Bosque davasıyla ilgili açıklamalarda bulunan CAS üyesi Avukat Kismet Erkiner'i sert bir dille eleştirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Demirören, "Bir şovmen ortaya çıktı. Çok büyük bir kulübün genel kurul üyesi olan kamera şovmeni, bitmemiş bir dava ile ilgili Beşiktaş'ı suçluyor. Maalesef kamouyumuz da buna alet oluyor” dedi.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, son günlerde siyah-beyazlı camianın gündeminde olan eski teknik direktörleri Vicente Del Bosque ile ilgili dava konusunda, “Beşiktaş camiasının hukuki savaşında, Beşiktaşlılar'ın haksız parayı talep edeni koruduğunu üzülerek görüyoruz” dedi.

Demirören, Akaretler'deki kulüp binasında, Divan Kurulu'nun yeni başkanı Yalçın Karadeniz ve yönetim kurulu üyelerini ziyaretinin ardından basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nin (CAS) tek Türk üyesi Kısmet Erkiner'i de isim vermeden sert bir şekilde eleştirerek, “Bir şovmen ortaya çıktı. Çok büyük bir kulübün genel kurul üyesi olan kamera şovmeni, bitmemiş bir dava ile ilgili Beşiktaş'ı suçluyor. Maalesef kamouyumuz da buna alet oluyor” dedi.

Beşiktaş camiasının sabırlı bir şekilde beklemesi gerektiğini kaydeden Demirören, “Çok davamız var. Kamuoyundan ricam, bu davada Beşiktaş'ın arkasında olmasıdır. Bu Türkiye'yi ilgilendiren bir davadır. Baştan sona haksız bir davadır” diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious