Demirören: Hakeme az bile yaptılar

Demirören: Hakeme az bile yaptılar.9186
  • Giriş : 22.12.2008 / 14:40:00
  • Güncelleme : 22.12.2008 / 14:21:55

Maçı katlettin diyerek hakeme tepki gösteren yöneticilerin tepkisini Başkan Demirören de az buldu...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Ertunç Soğancıoğlu, Bülent Deriş, Şeref Yalçın ve Hakan Aksoy, 90 dakikanın bitiminde orta hakem Cüneyt Çakır'a, 'Her düdüğün bizi bitirdi... Galatasaray'ın 12. adamı gibiydin' diyerek hesap sordu.

Kötü yönetim çıldırttı!

2008'in son derbisinde Galatasaray'a boyun eğen ve ilk yarıyı hiçbir derbiyi kazanamadan bitiren Beşiktaş'ta yaşanan hezimet, yöneticileri dün akşam çılgına çevirdi. Hakem Cüneyt Çakır ve yardımcılarının çok kötü bir yönetim sergilediğini iddia eden Beşiktaşlı Ertunç Soğancıoğlu, Hakan Aksoy, Bülent Deriş ve Şeref Yalçın, maç sonunda sahanın ortasına indi!

Her düdük darbe vurdu

Hararetli bir şekilde hakem dörtlüsüne isyan eden ve el-kol hareketleri yapan Beşiktaşlı yöneticiler, özellikle Cüneyt Çakır'ı büyük baskı altına aldı. Genç hakemi yönetiminden ötürü ağır eleştiren Siyah-Beyazlılar, 'Verdiğin her karar bize bir darbe vurdu. İnanılmaz haksız kararlara imza attın, bizi bitirdin. Resmen Galatasaray'ın 12. adamı gibi çalıştın' ifadesini kullandılar.

4 yönetici ceza alabilir

Uzun süre hakemlere tepki gösteren Soğancıoğlu, Deriş, Yalçın ve Aksoy, zaman zaman Çakır'ın üzerine de yürüdüler. Beşiktaş'ın dört yöneticisini araya giren güvenlik elemanları zor zaptetti. Maç sonunda yapılan bu tavır gözlemcinin raporunda yer alırsa ve PFDK cezaya hükmederse, Beşiktaşlı yöneticiler hak mahrumiyeti alabilir.

Hakeme az bile yaptılar

Demirören, hakem hatalarını protesto etmek için Baros'un 3-1 yapan golünü alkışladı; yöneticilerin tepkisini de az buldu!.. Beşiktaş Başkanı, 'Oğuz Sarvan'ın iyi düşünmesi lazım. Asıl açıklamamızı perşembe günü yapacağız' dedi

Beşiktaş Başkanı Demirören köpürdü!..

Baros'un 3-1 yapan golünden sonra hakemleri protesto etmek için alkış tutan Demirören, maç sonrası 'Cuma günü Fener maçıyla başlayan, ardından Trabzon ve bizim maçımızla devam eden hakem hataları sonrası Oğuz Sarvan'ın iyi düşünmesi lazım. Asıl açıklamayı perşembe günü yapacağız. Yöneticilerimizin tepkisi az bile' diye konuştu. Öte yandan, 4-2'den sonra G.Saraylı taraftarların 'Yeter Demirören' tezahüratını Beşiktaşlılar da alkışladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*