Demirören Kupa'yı Saffet Ulusoy'a götürdü

  • Giriş : 04.05.2006 / 00:00:00

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'un hasta olan babası Saffet Ulusoy'u yattığı hastanede eşiyle birlikte ziyaret etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Dün gece Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe'yi 3 - 2 mağlup ettikten sonra "Kupa'yla birlikte Saffet Ulusoy'u ziyaret edeceğim" diyen Başkan Yıldırım Demirören, öğleden sonra Memorial Hastanesi'ne gelerek yoğun bakımda bulunan işadamı Saffet Ulusoy'a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Çıkışka basın mensuplarına açıklamada bulunan Demirören,"Saffet Ulusoy, eşimin amcası. Eşimin babası vefat ettiği için aile büyüğümüzdür. Biz ona kazandığımız kupayı götürdük.Sağlık durumu oldukça iyi görünüyor. dedi.

Demirören, yönetim olarak Beşiktaş'a borçlarının bulunduğunu belirterek,"Türkiye Kupası'nı kazanarak moral bulduk, ancak daha birçok kupa kazanmamız gerekiyor. Beşiktaş'a borcumuz var. Onu ödeyeceğiz" diye konuştu.

Öte yandan yoğun bakımda bulunan Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy'un babası Saffet Ulusoy'un 10 gün daha yoğun bakımda kalacağı bildirildi. Bu arada hastanede bulunan Haluk Ulusoy'un, yarın basın mensuplarına bir açıklama yapabileceği kaydedildi.


Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious