Demirören: Neden korktunuz?

Demirören: Neden korktunuz?.9826
  • Giriş : 11.02.2008 / 15:57:00

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve Sinan Engin'i yalısına çağıran Başkan, "Kimi istediyseniz aldık. Bu takımın sahadaki korkak halini görünce üzülüyorum. Radikal kararlar alınacaksa, alalım" dedi

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

KAYSERİSPOR yenilgisi Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören’i küplere bindirdi. Zorlu deplasmanda alınan 2-0’lık mağlubiyet sonrası İstanbul’a dönüşte uçakta ağzını bıçak açmayan Demirören, Atatürk Havalimanı’na indiklerinde futbolcularının yüzüne bile bakmadı. Sinirli haliyle dikkat çeken başkan Demirören, menajer Sinan Engin ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ı yalısına davet etti. Geç saatlere kadar devam eden toplantıda da Demirören’in öfkesi dinmedi.

Halinizi beğenmiyorum

İkiliyi adeta topa tutan Demirören, oldukça sinirliydi. "Beni yenilen iki gol değil, kötü Futbol kahrediyor" diyen başkan, hesap sorduğu Sağlam’a dönerek şöyle devam etti: "Neden bu kadar korkak oynuyoruz hocam? Bunlar idman yapmıyorlar mı? Oyuncular arasında sorun mu var? Ne orta saha ne de defansımız birbiriyle uyumlu değil. Üzülüyorum. Sezon başında istediğiniz tüm oyuncuları kadromuza kattık. Sorun nedir? Radikal kararlar alınacaksa, alalım. Bu takımın halini hiç beğenmiyorum."

Beşiktaş’ın hedelerinin çok büyük olduğunu da vurgulayan Demirören, "Tarihimizde hiçbir yönetim, teknik heyetin işine karışmamıştır. Ne istiyorsanız aldık. Fakat sezon başından bu yana bizleri rahatlatacak ve tribünleri ayağa kaldıracak oyunu göremedik. Çözümü bir an önce bulun" diyerek, tepkisini dile getirdi.

Telafi edeceğiz

Ertuğrul Sağlam da eleştirilerin haklı olduğunu belirterek, "Başkanım ne söyleseniz haklısınız. Kayserispor’la deplasmanda oynamanın zorluğunu biliyorduk. Ayakta kalmayı beceremedik. Çok önemli kayıp yaşadık. Önümüzde daha 13 maç var. Bu yenilgiyi en kısa sürede unutturacağız ve yeniden galibiyet serilerine başlayacağız" dedi. Menajer Sinan Engin ise takımdaki sorunları kısa süre içersinde çözeceklerini kaydederek şöyle konuştu: "Kötü bir Futbol kazası yaşadık. Bundan sonra oyuncularımız daha dikkatli olacak. Beşiktaş, şampiyonluğun yine en güçlü adayıdır. Kayserispor önündeki kötü görüntümüz bir daha tekrarlanmayacak."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious