Demirören: Sergen gelsin ama...

  • Giriş : 25.06.2007 / 09:58:00

Yıldırım Demirören, Sergen Yalçın transferi hakkındaki görüşlerini açıkladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yıldırım Demirören, Sergen Yalçın transferi hakkındaki görüşlerini açıkladı: 'Onun klası tartışılmaz. Yuvasına dönsün ancak yardımcı hoca olarak.'

‘Bazı endişelerim var’
Günlerdir Beşiktaş Camiası’nın tartıştığı Sergen Yalçın transferine son noktayı Başkan Yıldırım Demirören koydu... Efsane 10 numaranın Ertuğrul Sağlam ile bir görüşme yaptığını doğrulayan Demirören, “Sergen, Türkiye’nin gelmiş-geçmiş en iyi futbolcularındandır. Onun klasını kimseyle tartışmam. Ancak futbolcu olarak bazı endişelerim var. Tamam... Sergen, Beşiktaş’a dönsün ancak yardımcı teknik direktör göreviyle'' diyerek kişisel görüşünü ortaya koydu.

Yönetim karar verecek
Sergen Yalçın transferi hakkındaki son kararın, teknik heyet ve yöneticilerin katılacağı yönetim kurulu toplantısında verileceği bildirildi. Yeşil sahalardan kopmak istemeyen 35 yaşındaki futbolcunun, 2-3 yıl daha üst düzey Futbol oynamayı düşündüğü biliniyor. Taraftarlar da Sergen Yalçın’ın takıma geri dönmesi için harekete geçmiş ve internetteki forumlarda tecrübeli oyuncunun transferini desteklemişlerdi.

FANATİK

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious