Demirören sonunda konuştu!

Demirören sonunda konuştu!.21233
  • Giriş : 27.12.2008 / 12:00:00

Beşiktaş Başkanı yıldırım Demirören, beklenen açıklamayı yaptı, "Derbide tepkimi kaba bir dille ifade etmiş olabilirim, özür dilerim" diyen Başkan, camiaya seslendi: Tek yumruk olalım.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Daha çok bağıranın, tehdit edenin, 'Seni evinden aldırırım” jargonunun kazandığı, başarı için her yol mübahtır anlayışının daha önce de olduğu gibi bundan sonra da karşısında olacağız.

TRABZON'A:

Beşiktaş'ı Beşiktaş, Beşiktaşlı'yı Beşiktaşlı yapan farklı özellikleridir. Biz başkaları gibi ne federasyona yürürüz ne de maç kazandık diye güven tazelemeyiz

FEDERASYONA:

20 yıl önce rakiplerimize gönderilen arabaları hatırlayın. Sonraki yıllarda tek bir golün şampiyonluğu belirleyeceği günlerde Van'da voleybol kurallarıyla oynanan, Ankara'da Basketbol skoruyla biten maçları hatırlayın

FENERBAHÇE'YE:

2003-2004 sezonunda 8 puan öndeyken, “Ligin tadı kalmadı” denildi ve Samsunspor maçıyla birlikte Beşiktaş üzerine oyunlar oynanmaya başladı

DEVLETE:

Stadımız yapılamıyor... Çünkü, UEFA standartlarında zorunlu olan 2 bin 500 araçlık kapalı otopark nedeniyle Kültür Bakanlığı bürokratları, projemizi bekletiyor. Biz bu engelleri yaşarken rakiplerden birinin stadı ruhsatsız, diğerine ise her türlü destek veriliyor.

..VE KAMUOYUNA:

Beşiktaş Kulübü Başkanı'nın her konuda olduğu gibi dili kullanmada da nezih olması gereğiyle tüm halkımızdan özür diliyorum

'GALATASARAY MAÇIYLA İLGİLİ YOK"

Galatasaray derbisinden 4-2'lik yenilgiyle ayrılan ve hakem kararları nedeniyle isyan bayrağını açan Beşiktaş Yönetimi'nde Yıldırım Demirören, dün bir basın toplantısı düzenledi. Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ndeki toplantıda Kenan Öner bir sunum yaparken, Başkan Demirören çarpıcı ifadeler kullandı. İşte Yıldırım Demirören'in gündem yaratacak açıklamaları: Burada söyleyeceklerim sadece Galatasaray maçı sonrasıyla ilgili değil, son 20 yıldır sistemli ve sürekli olarak Beşiktaş üzerine oynanan oyunlarla ilgilidir. 100. yıldaki şampiyonluğun ardından, 8 puan farkla öndeyken, 'Ligin tadı kalmadı' denildi ve Samsunspor karşılaşmasıyla üzerimize oyunlar oynanmaya başladı.”

'SESSİZLİĞİMİZ BÜYÜKLÜĞÜMÜZDENDİR"

“2004 yılından bu yana '3 Büyükler' gerçeği gizlenmeye, '2 büyük var' yalanı zihinlere yerleştirilmeye çalışılıyor. Bu oyun, tamamen Beşiktaşımız'a karşı oynanıyor. Kimse merak etmesin. Bu oyunu bozacak olan, biz büyük Beşiktaş camiasıdır. Bu izledikleriniz bilinçli ve hain bir senaryo. Senaryoyu yazanlar, sahneye koyanlar da iyi bilsinler ki bunu gerçekleştiremeyecekler. Sabrımız ve sessizliğimiz acizlikten değil, efendilikten ve büyüklüğümüzdendir. Daha çok bağıranın, tehdit edenin, 'Seni evinden aldırırım” jargonunun kazandığı, başarı için her yol mübahtır anlayışının daha önce de olduğu gibi bundan sonra da karşısında olacağız.”

'"FULYA PROJESİ RAHATSIZ EDİYOR"

“Fulya gibi bir proje Beşiktaş'ın ekonomik büyüklüğündeki ön önemli adımlardan biridir. Senaryoyu yazanlar bu projeden rahatsız olmaktadırlar. Yeni stat projesini neden gerçekleştiremediğimizi anlatmanın da zamanı geldi. UEFA standartlarında zorunlu olan 2 bin 500 araçlık kapalı otopark nedeniyle Kültür Bakanlığı bürokratları, trafikte yoğunluk yaşanacağını gerekçe göstererek projemizi bekletmektedirler. Biz bu engelleri yaşarken rakiplerden birinin stadı ruhsatsız, diğerine ise her türlü destek verilmektedir. Kulüp başkanı ve Demirören ailesinin bir ferdi olarak, derbide tepkimi kaba bir şekilde ifade etmiş olabilirim. Bu nedenle halkımızdan özür dilerim.”

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*