Demirören'den hodri meydan!

Demirören'den hodri meydan!.8488
  • Giriş : 21.02.2008 / 14:06:00

İbra edilmeme dedikodularına kızan Yıldırım Demirören, "Adayınız varsa karşıma çıkarın." dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

İbra edilmeme dedikodularına kızan Demirören, "Beni beğenmeyenler varsa, Beşiktaş tüzüğü bunun yolunu çizmiştir. Herkes aday olabilir" dedi..

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, pazar günü yapılacak mali kongrede yönetimin ibra edilmeme tehlikesiyle karşı karşıya olduğunun gündeme getirilmesine tepki gösterdi. SABAH'a konuşan başkan Demirören, Beşiktaş büyük bir camia. Büyük camiaya yakışmayacak gelişmeler yaşanıyor. Gündemimizde ibra edilmeme olayları var. Bu durum Beşiktaş'a zarar veriyor. Bizim burada Beşiktaş markasını, ismini ve büyüklüğünü korumamız; daha da yüceltmemiz gerekiyor. İbra etmeme söylentilerinin sık sık gündeme gelmesi çok üzücü. Toplantılar yapıldığını duyuyoruz, haberler alıyoruz. Yıldırım Demirören olarak beni ve yönetimimi beğenenler kadar beğenmeyenler de çıkabilir. Destekleyenler olduğu gibi desteklemeyenler de olabilir. Demokratik ortamlarda bu vardır. Eğer benim ve yönetimimin çalışmalarını beğenmiyorsanız Beşiktaş tüzüğü bunun yolunu çizmiştir. Çıkarsınız alternatif bir başkan adayı veya bir yönetim oluşturursunuz. Kongre üyeleri, o yapıyı, o düşünceyi o kadroyu ve başkanı uygun görürse, onu göreve getirir" diye konuştu.

BEŞİKTAŞ'I YIPRATMASINLAR
Başkan sözlerini şöyle sürdürdü: "Geçen yılki kongrede tek listeyle seçime girdim, hiçbir aday karşıma çıkmadı. İsterim ki çıksın, aday olsun. Ortada ne aday var ne karşı bir oluşum. Ama ibra etmemeye hazırlananlar ortalarda geziniyor. Bu beni değil Beşiktaş'ı yıpratmaktır. Kamuoyunun gözünde Beşiktaş'ı küçük düşürmektir. Bu olay kimseye bir şey kazandırmaz. Sadece Beşiktaş'ı yaralar. Biz yolumuza devam ediyoruz. Beşiktaş için tüm camiamız tek yürek olmalı."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious