Demirören'den taraftara uyarı

Demirören'den taraftara uyarı.10623
  • Giriş : 16.04.2009 / 16:57:00

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Bursaspor maçı öncesi taraftaralardan ricada bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Bursaspor ile yapacakları maç öncesi, taraftarlardan, sakin olmalarını ve ceza ile karşı karşıya gelmeyecek şekilde davranmalarını istedi.

Demirören, kulübün resmi internet sitesinde taraftarlara çağrıda bulunarak, "Şampiyonluk yarışında son 7 haftaya girilirken, 19 Nisan Pazar günü evimizde Bursaspor ile çok önemli bir karşılaşma oynayacağız. Bu karşılaşmanın önemi elbette mutlaka kazanmamız gerekmesinden ibaret değil. Çünkü kulüp olarak ceza sınırındayız ve yaşanacak en ufak bir saha içi olayında ya da küfür edilmesi durumunda ceza almamız kaçınılmaz" ifadelerini kullandı.

Taraftarlara seslenen başkan Demirören, şunları kaydetti:

"Sizlerin, dünyanın en büyük taraftarı olduğunuzu çok iyi biliyorum, çünkü ben de aranızdan yetiştim. O büyülü BJK İnönü atmosferinde sizlerin takımınıza ne büyük bir güç verdiğinizi defalarca yaşamış, en canlı şahidiyim. Hep birlikte mutlu sona varmamıza sayılı maçlar kaldı. Özellikle bunlardan son ikisi, kendi evimizde Fenerbahçe ve Galatasaray ile... Bu iki karşılaşmayı da sizlerin desteğini arkamıza alarak oynamak ve kazanmak takımımız için çok ama çok önemli. Bu nedenle sizlerden, maç boyunca sadece takımınızı desteklemenizi, rakip oyuncuların davranışlarında ve hakem kararlarında tepkilerinizi kontrol etmenizi ve her ne olursa olsun sakin olmanızı ve asla tahriklere kapılmamanızı istiyorum. Bu hafta da mabedimiz BJK İnönü'den, Beşiktaşımız'ın adına yakışır örnek davranışlar sergileyerek, başımız dik çıkacağımıza yürekten inanıyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*