Demirören'e istifa çağrısı

Demirören'e istifa çağrısı.21233
  • Giriş : 05.10.2008 / 15:51:00

Beşiktaş Kulübü'nün eski yönetim kurulu üyesi Süleyman Eren, siyah-beyazlı kulüpte son günlerde yaşanan duruma tepki gösterip, teknik direktörden önce Kulüp Başkanı Yıldırım Demirören'in istifa etmesi gerektiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Süleyman Eren, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Beşiktaş kulübünün bazı yöneticilerinin teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ı hedef gösterdiğini ve istifa etmenin bir erdem olduğunu söylediklerini belirterek, ''İstifa etmek bir erdemdir, çok doğru bir söz. Ama bu yalnız antrenör için değil başkan için de geçerlidir'' dedi.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile bundan 1 hafta önce 5 yıllık sözleşme yapılacağından bahsedildiğini belirten Eren, şöyle konuştu:

''Bunlardan bahsedilirken, UEFA'da final oynanacağı söylenirken bugün oluşan ortama bakın. Del Bosque, Tigana, Rıza Çalımbay ve sırada Ertuğrul Sağlam... Beşiktaş'tan gönderilen teknik direktörler, çok ağır tazminatlar ödenerek ve yıpratılarak gönderiliyor. Beşiktaş maddi olarak çok ağır kayıplara uğruyor. Beşiktaş başkanı, bazı basın organları ve bir kaç yöneticiyle antrenör göndermez. Yönetim kurulunu toplar ve kararını verir.''

-''MOURINHO BİLE BAŞARILI OLAMAZ''-

''Sonuçta bu anlayışla değil Lucescu, Mourinho bile gelse başarı gelmez'' diyen Eren, ''Sayın başkan her kötü sonuçta antrenör değişikliği ile gündemi değiştirip vadesini uzatmak istiyor ama bir gerçek var ki yolun sonu geldi. Bu yüzden 'istifa etmek bir erdemdir' sözü, sorumluluğu olan herkes için geçerlidir'' diyerek sözlerini tamamladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*