Demirören'in başı belada

Demirören'in başı belada.9826
  • Giriş : 23.12.2008 / 10:27:00

Beşiktaş Başkanı derbi sonrası MHK Başkanı Oğuz Sarvan'a küfür içeren sözler söylediği için PFDK'ya verildi. Disiplin Kurulu Başkanı Bostan duyduklarını raporuna yazdı; ağır ceza yolda.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Disiplin Kurulu'na sevk edildi. Galatasaray-Beşiktaş maçı sonrası PFDK Başkanı Reşat Bostan'a, Merkez Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Sarvan'a yönelik küfürlü ifadeler kullandığı için Beşiktaş Başkanı, Disiplin Kurulu'na verildi. Hakem Cüneyt Çakır'ın kötü yönetimi nedeniyle maç içerisinde alkışlarla Sarvan'ı protesto eden Demirören için Federasyon Başkanı Mahmut Özgener'in ise, "Benim yanımda başkan küfür içerikli ifadeler kullanmadı" dediği öğrenildi. Özgener'in ayrıca Cüneyt Çakır'ın kötü yönetimi için başkanın gösterdiği tepkiyi de haksız ve yersiz bulduğu kaydedildi.

PERŞEMBE GÜNÜ TOPLANTI

Maç sırasında Özgener ile birlikte derbiyi izleyen Demirören'in "Allah belanı versin" dediği bildirildi. Başkan perşembe günü basın toplantısı düzenleyerek son gelişmeleri değerlendirecek. Yönetici Bülent Deriş ise Çakır'a şunları söylediklerini söyledi: "Beşiktaş'ın kolay bir lokma olmadığını anlattık. 'Ayıp ediyorsunuz, utanmıyor musun?' diye sorduk. 'Akşam sen eve gidip uyuyacaksın. Biz ise 2-3 gece uyuyamıyoruz. Sen para kazanıyorsun biz ise üstüne para veriyoruz' dedik." Bu arada Demirören, 2007 Eylül'de federasyonu ağır bir şekilde eleştirdiği için 3 ay hak mahrumiyeti+ 15 bin YTL ceza almıştı.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*