Demirören'in sağlık durumu iyiye gidiyor

Demirören'in sağlık durumu iyiye gidiyor.8463
  • Giriş : 16.05.2006 / 00:00:00

Mide spazmı nedeniyle gece aniden hastaneye kaldırılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'in durumunun iyi olduğu bildirildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek beldesindeki Rixos Premium Otel'de tatil yaptığı öğrenilen Demirören, aniden rahatsızlanınca gece saat 01:45 sıralarında ambulansla Antalya'daki Özel Anadolu Hastanesi'ne getirilmişti.

Mide spazmı geçirdiği öğrenilen Demirören'in sağlık durumunun iyi olduğu belirtilirken, Demirören'in babası Erdoğan Demirören, eşi Refna Demirören ile Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Kıvanç Oktay'ın hastaneye geldikleri bildirildi.

Hastane önünde bekleyen basın mensuplarına bir açıklama yapan Antalya Özel Anadolu Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı ve Nöbetçi Doktoru Ercan Abik, Yıldırım Demirören'in sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etti.

Abik, "Muhtemelen bir mide spazmı olarak düşündüğümüz hadise yaşamış. Biz önlem almak amacıyla her türlü tetkikini yaptık. Bütün her şeyi gözden geçirdik. Şu ana kadar sadece mide spazmına rastladık. Onunla ilgili ilaç verdik, rahat bir şekilde uyuyor. Kalple ilgili hiçbir rahatsızlığı yok. Dinlenmesi için bu gece hastanede kaldı." dedi.

Öte yandan, Demirören'i hastanede yalnız bırakmayan babası Erdoğan Demirören, annesi Tülin Demirören ve eşi Revna Demirören ile Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Kıvanç Oktay, Yıldırım Demirören'in sağlık durumunun iyi olduğunun öğrenilmesinin ardından hastaneden ayrılarak, kaldıkları otele döndükleri belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious