Demokrasiyi biz yerleştirdik

  • Giriş : 23.10.2006 / 00:00:00

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Mersin Milletvekili Dengir Mir Mehmet Fırat, ''Türkiye'ye demokrasiyi yerleştirdik. Bu bizim için çok önemlidir'' dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

İktidarda oldukları süre içinde yaptıkları hizmetlerden en önemlisinin demokratikleşme olduğunu ifade eden Fırat, şunları kaydetti: ''Demokrasi ve bireyin özgürlüğü yoksa, orada teba vardır. Özgürlüklerin önünü açıp, hukuk devleti oluşturduk. Türkiye'ye demokrasiyi yerleştirdik. Demokrasinin en büyük gücü halktır, millettir. Bunun bilinci içinde milletin huzuruna çıkacağız. Hizmetlerimizde, köy ve şehrin farklılığını ortadan kaldırdık. Biz işin edebiyatında değiliz. Bizi bu güzel ülkeye ve milletimize yapacağımız hizmetler ilgilendiriyor.

Artık birilerinin kan üzerinden siyasette prim yapma dönemi kapandı. Terör defterini kapatıyoruz. Bu işler kendiliğinden olmadı. Onların ekonomik ve lojistik ipleri tek, tek koparıldı.'' Fırat ve beraberindekiler bayramlaşmanın ardından bir süre önce Bitlis'te F-16 uçağının düşmesi sonucu şehit olan Hava Pilot Üsteğmen Bahadır Şahin'in babası Duran Şahin'i evinde ziyaret ederek başsağlığı diledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious