Deniz Akkaya at yarışlarına merak saldı

Deniz Akkaya at yarışlarına merak saldı.16111
  • Giriş : 13.05.2008 / 23:05:00

Mankenliği bıraktıktan sonra oyunculuk, sunuculuk ve halkla ilişkiler işleri ile ilgilenen Deniz Akkaya'nın yeni tutkusu at yarışları olduğu ortaya çıktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Arkadaşının yarış atını izlemek için İstanbul Veliefendi Hipodrumu'na giden Deniz'in, yarış koşarken çok heycanlanması etraftaki yarışseverlerin gözünden kaçmadı.

ÇOK SEVDİ

Veliefendi'ye gitmişken altılı ganyan oynamayı da ihmal etmeyen Deniz Akkaya'nın Veliefendi'de çok eğlenceli bir gün geçirdiği ve bundan sonra da sık sık Pazar günleri yapılan at yarışları için hipodrama gideceği söyleniyor. Bu arada Deniz Akkaya kendisine geçtiğimiz yıllarda bir tay satın almıştı. Tayına "Denizatı" adını veren Deniz, atları sevmeye böyle başladı. Öte yandan, magazin dünyasında atlara düşkün olan tek isim Deniz Akkaya değil...

BİRÇOK ÜNLÜ İSMİN ATI VAR

Melisa Eliyeşil'in babası Necmettin Eliyeşil, Sergen Yalçın, Osman Yağmurdereli, Sibel Can, İbrahim Tatlıses, İsmail Türüt, Faruk Tınaz, İlyas İlbey, Talip Öztürk, Gülben Ergen ve Aysun Kayacı gibi birçok ünlü ismin kendisine ait atı bulunuyor.

SABAH

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious