Deniz Akkaya'dan Sabah'a baskın

Deniz Akkaya'dan Sabah'a baskın.33787
  • Giriş : 08.11.2007 / 13:43:00

Sabah'ın önemli magazin habercilerinden ve yazarlarından biri olan Bülent Cankurt'un bugünkü yazısı tam manasıyla olay oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

 "Trilyoner Azeri'yi Deniz kaptı" başlıklı yazıda eski manken Deniz Akkaya'nın yeni bir ilişkisi olduğu iddia ediliyordu.

Haberi gazetede gören Deniz Akkaya sinirlenerek soluğu Sabah gazetesinde aldı. Sabah'ın girişinde güvenlik görevlilerine küfür ettiği ileri sürülen Akkaya Haber Müdürü Ozay Şendir'in yanına çıkartıldı. Akkaya'nın sinirini burada da kontrol edemediği öğrenildi.Haber merkezi muhabirlerinin Akkaya ile röportaj yaptığı belirtiliyor.

Bülent Cankurt "haberimin arkasındayım"

Olayın ardından görüştüğümüz Bülent Cankurt Deniz Akkaya'nın bu tavrına tepki göstererek "Nasıl gazeteye gelerek böyle olay çıkartabilir. Haberin yanlış olduğunu iddia ediyor ise yasal yollara başvurur. Gazete basmak da ne demek? Ben haberimin sonuna kadar arkasındayım" dedi.

İşte Bülent Cankurt'un bugün Deniz Akkaya ile ilgili yazdığı yazı

Önceki ay yaklaşık bir yıl flört ettiği sözde Yunanlı(!) sevgilisi ile yollarını ayıran Deniz Akkaya, arayı hiç açmadan kendine yeni bir sevgili bulmuş bile! İlişkilerinde bir türlü dikiş tutturamayan Akkaya'nın yeni beyaz atlı prensi, geçen yıl milyon dolarlık otomobilleriyle gündeme oturan Azeri kökenli genç işadamı Mubariz Mansimov. Yurtdışında yaşayan en zengin Azeri unvanına sahip olan ve geçtiğimiz aylarda Türk vatandaşlığına geçen 1968 doğumlu Mansimov ile Deniz'in nasıl tanıştığını öğrenemedim ama konuşulanlara göre aşk bacayı çoktan sarmış!

Özel jetle kaçamak

Gemicilik sektöründe dünyanın ilk beş büyük firmasından birine sahip olan Mubariz Mansimov, Deniz Akkaya ile ortalarda arz-ı endam eylemek istemediği için şimdilik aşkını yurtdışında yaşamayı tercih ediyormuş. Aşıklar, Mübariz'in özel jetiyle birkaç günlük yurtdışı kaçamakları yapıyormuş. Sevgilisinin ayaklarını yerden kestiği konuşulan Deniz yine turnayı gözünden vurmuş gibi. Önceki ay zengin sevgilisinden ayrılınca maddi sıkıntıya girdiği konuşulan Deniz, sevgilisinin hediyeleri olan alyans ile Mini Cooper otomobili satıp nakde çevirmişti. Görünen o ki, Deniz artık bir şey satmak zorunda kalmayacak!

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious