Deniz Baykal umut verdi ama!

Deniz Baykal umut verdi ama!.12771
  • Giriş : 15.10.2008 / 21:57:00

"Karayalçın'ın muhtemel bir adaylığının caydırıcı işaretleri belediye tarafından verildi. Böyle bir kampanya vardı. Ben bunu sizlerle paylaştım. Karayalçın'ın adaylığının bir tedirginlik yarattığını gördüm..." Peki Baykal adayımız Karayalçın dedi mi?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Deniz Baykal "Adayımız Karayalçın" demedi. Kesin bir yargıda bulunmadı.

SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın'la görüşen CHP ilderi Deniz Baykal, şunları kaydetti

"Karayalçın'ın muhtemel bir adaylığının caydırıcı işaretleri belediye tarafından verildi. Böyle bir kampanya vardı. Ben bunu sizlerle paylaştım. Karayalçın'ın adaylığının bir telaş ve tedirginlik yarattığını gördüm. Sayın Karayalçın da doğru değerlendirme yaptı. Nereye gitmem gerekirse oraya giderim dedi. Bunları biz doğrudan görüşmeliyiz dedi. Bundan sonra partiye bir çay içmeye davet ettim. Çok yararlı çok verimli bir görüşme oldu. hepimizin hedefi belli. Modern bir belediyecilik yaptı Karayalçın.

Karayalçın ise şunları kaydetti:

"Çok yararlı bir görüşme oldu. Bu görüşmenin somut sonuçları önümüzdeki günlerde belli olacaktır"

Baykal sorular üzerine, "Süreç başlamıştır. Uzlaşılamayan bir konu yok. Biraz sonra arkadaşlarımızın görüşlerini de alacağım. Birlikte bir oluşumu yapmaya çalışıyoruz.. Ama bunun gerçekleşmesinin gereklerine birlikte yerine getirmeye çalışıyoruz" demekle yetindi. Baykal, "Türkiye'nin her yerinde buna benzer örnekler çoğalacaktır" dedi.

Karayalçın ise "Bu sefer işin şansa bırakılmaması gerekiyor" şeklinde konuştu. Karayalçın "Kimseyi şaşırtmayacak bir açıklamayı önümüzdeki günlerde yapacağız" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*