Deniz Baykal'ın istifası için site açıldı

Deniz Baykal'ın istifası için site açıldı.14520
  • Giriş : 09.02.2009 / 08:00:00
  • Güncelleme : 06.09.2016 / 11:26:33

Ulusalcılar CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'a ateş püskürüyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

CHP'nin çarşaf ve Kur'an Kursu açılımı, kamuoyunda büyük ilgi ve destekle karşılanırken, ulusalcı kitleleri de kızdırdı.

Baykal'ı istifaya çağıran ulusalcılar, denizbaykalistifa.com adresinde bir de web sitesi hazırlayarak tepkilerini dile getiriyor. Ulusalcıların kısa vadede önleri koyduğu yeni strateji şöyle: İzmir, Ankara ve İstanbul'da Aziz Kocaoğlu, Murat Karayalçın ve Kemal Kılıçdaroğlu desteklenecek. Bu üç isim seçimleri kazanması halinde Baykal'a karşı muhalefet start alacak.

Web sayfasının giriş bölümünde "Artık Yeter Deniz Baykal Lütfen İstifa Deniz Baykal" ibaresi dikkat çekiyor. Site açılışında ise "Mustafa Kemal'in neferleri artık yeter, bu açılımlar Cumhuriyet Halk Partisi'ne yakışmıyor. Sayın Deniz Baykal, Alternatifsiz değilsiniz artık yeter. Kara Çarşaflara rozet taktınız, sonuç ortada, Mustafa Kemal'in partisine yakışan bir davranış mı bu icraatlar? Bizler Cumhuriyet sevdalıları, Ankara, İstanbul ve İzmir Belediye Başkanı Adayları Karayalçın, Kılıçdaroğlu ve Kocaoğlu'na Deniz Baykal ve ekibine rağmen inadına evet diyeceğiz! KKK CHP Sevdalıları Artık Hüsran Yaşamasınlar. Tepkileriniz için. http://www.denizbaykalistifa.com/index.php bağlantı adresini tıklayınız. Deniz Baykal ve ekibi İstifa Tepkilerinizi Bekliyoruz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*