Deniz Seki dayak iddialarını yalanladı

Deniz Seki dayak iddialarını yalanladı.10014
  • Giriş : 20.07.2008 / 10:56:00

Sanatçı Deniz Seki, sevgilisi Hüsnü Şenlendirici'den dayak yediği ve bu nedenle yarılan başına dört dikiş atıldığı iddialarına cevap verdi. Deniz Seki, “Bunlar külliyen yalan” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bursa'da, Çelik Palas Otel'de Haldun Kabaoğlu'nun oğlu Cenk Kabaoğlu ile Nurettin Kırcal'ın kızı Derya Kırcal'ın düğün töreninde sahneye çıkan Deniz Seki, söylediği birbirinden güzel parçalarla davetlileri coşturdu. Deniz Seki, tören sonrası basın mensuplarına son günlerde sevgili klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'den dayak yediği ve bu nedenle yarılan başına 4 dikiş atıldığı haberleriyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Deniz Seki, “Bunlar külliyen yalan. Son iki gündür böyle bir taşlama bombardımanı ile karşı karşıyayım. Basında yer alan böyle haberler beni ve Hüsnü"yü çok rahatsız etmiş vaziyette. Biz kendi halimizde çok zor bir aşkın içinden sıyrıklarla, yaralarla, berelerle çıkmaya çalışıyoruz. Birtakım mecraların hiçbir şey bilmeden, sanki biri bizi gözetliyor evine kamera konulmuşcasına ve her şeyden eminmiş gibi konuşmaları, bizi saçma sapan dedikodulara maruz bırakmaları çok fazla kırdı” dedi.

Yeni çıkacak albümünde, Hüsnü Şenlendirici"nin de kaktıda bulunduğunu belirten Seki, “Yeni albümümü bir an önce çıkarmak istiyorum. Çünkü albümde hakkımızda çıkan haberler ile ilgili çok şey söyledim. Bu tür karalamalar yeni tanıştığım durumlar değil, ama bu seferkiler canımı çok acıttı. Çünkü bunlar insanın şerefine, haysiyetine, namusuna zarar veren durumlar. Daha önce çıkan haberlerin de bir gerçekliği vardı. Ben bir aşk kazasına uğradım. Hiç istemeden, kaçarak bir şeye yakalandım, ama bunun da aslan gibi arkasında durdum. Ama bunun arkasından hiç bize ait olmayan hiç de yakışmayan karalamalar yapıldı. Ellerimle, tırnaklarımla kazıdığım kariyerimi, toprakla çamurlamaya çalışan herkese burdan şarkılarımla cevap vermek istiyorum. Ama bunun altına reklam diye yazarsanız, size hakkımı helal etmem. Çünkü böyle bir şeye hiçbir zaman ihtiyaç duymadım. Ben de Hüsnü Bey de sadece müziğimizi yapmak istiyoruz” dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*