Deniz Seki isyan etti

Deniz Seki isyan etti.14934
  • Giriş : 12.09.2008 / 12:19:00

Hüsnü Şenlendirici ile olan ilşkisiyle gündemde Seki, sonunda isyan etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Deniz Seki sonunda isyan etti: Benimki dünyada 5 milyar kez yaşanmış ve yaşanacak bir olay. Bu yüzden bana TV'de iş vermiyorlar ama Hüsnü'ye jüri üyeliği yaptırıyorlar. Bu nasıl bir çifte standart!

Hüsnü Şenlendirici'den ayrıldığı haberiyle tekrar gündeme gelen Deniz Seki'yi Vatan'a konuştu..Ayrılık haberini kesin bir dille yalanlayan Seki, telefonda “son kez konuşuyorum” diyerek içini döktü:

* Çifte standart var

TV için program teklif getiriyorlar konuşuyorum, toplantı yapıyorum. Program kanala gidince “Yok Deniz Seki evli bir adamla birlikte olmaz, bizim yayın politikamıza ters” diyorlar. O zaman Hüsnü de jüri üyeliği yapıyor. Ne demek bu şimdi? Ben mi buldum Hüsnü'yü. Erkek egemen toplumda bu nasıl bir çifte standart. Evli adamla birlikte olduğum için kanalın yayın politikasına ters geliyormuşum. Herkesin geçmişinde bir şeyler yok mu? Yerimde başkası olsa işime zarar veriyor diye ilişkisini de sonlandırır ama o kadar karaktersiz değilim. İlişkim yüzünden televizyondan para kazanamıyorum.

* Beni taşlayacaklar

Bana Hüsnü ile birlikte reklam filmi teklifi geldi, yapmadım. O iki çocuğu düşünüp yapmadım. Bu ilişkide sanki her şeyin sorumlusu ve suçlusu benmişim gibi ceza ödüyorum. Bunun sebebi sırf dürüst olduğum için. Bu ilişki uğruna kariyerimi bile ikinci plana attım. İnsani duygularıma yenik düştüm. Ama hep suçlandım, neredeyse taşlayacaklar beni.

* Müziğimi soran yok

Harika bir albüm yaptım, ama bu albümü konuşamıyorum bile. Kim müzikten kazandığını müziğe yatırıyor. Millet kazandığını gayri menkulle yatırıyor. Ben evimi bile yeni aldım. Sürekli özel hayatımla ilgili soru geliyor. Sanki müzik yapan değil de sadece sorunlu aşk yaşayan biriyim. Ben o ruhun içinden çıkan şeylerle şarkı yapıyorum. O ruhu kirletecek hiçbir şey yapmam. Sevgim Hüsnü'ye karşı bitse niye devam edeyim, manyak mıyım?

* Eve kapanacağım

Özel hayatımla ilgili hiçbir haberin içinde olmak istemiyorum. Hatta bunun için sosyal hayatımızdan fedakarlık edip eve kapanacağız. Hüsnü de benimle aynı fikirde. 11 Kasım'da o mahkeme sonuçlanacak. Sonuca göre ne yapmam gerektiğine ya da ne yapmamız gerektiğine o zaman karar vereceğiz.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*