Deniz Seki'nin kod adı: Zeynep!

Deniz Seki'nin kod adı: Zeynep!.12715
  • Giriş : 11.03.2009 / 08:32:00

Uyuşturucu operasyonunda tutuklanarak cezaevine giren Deniz Seki’yi yedi yıllık şoförü Mecit Çam yaktı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

İstanbul Jandarma Komutanlığı'nın planlı uyuşturucu operas-yonunda, tutuklanan ünlü sanatçı Deniz Seki'yi etkin pişmanlık kanunundan faydalanarak her şeyi anlatan 7 yıllık şoförü Mecit Çam'ın yaktığı ortaya çıktı. Çam, ifadesinde patronu Seki'nin uyuşturucu madde kullandığını ve çevresine de temin ettiğini belirtti.

ŞENLENDİRİCİ ALIŞTIRDI

Seki'nin şoförü Mecit Çam ifadesinde 'Kızım kadar severim, bırak bu zıkkımı demişimdir. Hüsnü Şenlendirici ile beraber olduktan sonra hayatı tamamen değişmiştir. Ben Deniz Seki'nin uyuşturucu kullanımını Şenlendirici vasıtasıyla artırdığını düşünüyorum' dedi.

50 TELEFON KAYDI

Şebekenin kuryeliğini yapan taksi şoförü Abdullah Haner ile telefon görüşmesinde Seki'nin, kendisini 'Zeynep' diye tanıttığı belirlendi. Abdullah Haner'in kod isimle kendini tanımadığını farkedince 'Deniz Seki ben' diyerek kendini tanıtmak zorunda kaldığı kayıtlara yansıdı. Jandarma ekipleri, 50 ayrı telefon kaydını almayı başardı. Seki'nin uyuşturucu görüşmelerini bazen kendisinin bazen de şoförü Mecit Çam aracılığıyla yaptığı tespit edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*