Deniz Seki'ye şok haber!

Deniz Seki'ye şok haber!.14934
  • Giriş : 01.08.2007 / 00:31:00

Deniz Seki'nin asistanı intihar etti. Seki'nin yardımcılığını yapan 23 yaşındaki Özge Tarhan, Gayrettepe'deki apartmanın 5. katındaki menajerlik bürosundan aşağı atladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Hastaneye kaldırılan genç kız tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Edinilen bilgiye göre olay saat 16:00 sularında meydana geldi. İddiaya göre Gayrettepe Yıldızposta Caddesi Yıldız Apartmanı'nın beşinci katında bulunan menajerlik bürosunda çalışan Özge Tarhan, ağlayarak apartmana girdikten bir süre sonra büronun penceresinden kendisini aşağı bıraktı. Beşinci kattan atlayan genç kızın yardımına çevredeki vatandaşlar koştu. Olay yerine çağrılan ambulansa konulan Tarhan, Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen genç kız hayatını kaybetti.

Olayı duyan Deniz Seki ve erkek arkadaşı Hüsnü Şenlendirici ile Özge Tarhan'ın arkadaşları hastaneye koştu. Seki konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçındı.

Polis olay yerinde ve büroda incelemelerde bulundu. Genç kızın cep telefonu inceleme altına alındı. Görgü tanıkları bir ses üzerine binanın önüne koştuklarını belirterek, genç kızı kanlar içinde bulduklarını anlattı. Binanın zemin katında bulunan bir dükkanda çalışan bir görgü tanığı Tarhan'ın ağlayarak binaya girdiğini söylerken, bir başka tanık ise, "Binanın önünde oturuyordum. Bir anda önüme düştü. Önce tinerci zannettim. Daha sonra kadın olduğunu anladım. Kanlar içindeydi." şeklinde konuştu.

Özge Tarhan'ın arkadaşları ise uzun süreden bu yana psikolojisinin bozuk olduğunu, odasında ağladığını gördüklerini söyleyerek, bir psikiyatristten yardım aldığını kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious