'Deniz' sorusu Şenlendirici'yi kızdırdı

  • Giriş : 16.05.2007 / 00:00:00

Samsun’a gelen klarnet sanatçısı Hüsnü Şenlendirici, bir gazetecinin “Yaz geldi, denizle aranız nasıl?’’ sorusuna sinirlendi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

SAMSUN’a gelen klarnet sanatçısı Hüsnü Şenlendirici, bir gazetecinin “Yaz geldi, denizle aranız nasıl?’’ sorusuna sinirlenerek, “Ben anladım seni. Başka sorular sorun arkadaşlar. Sorulacak o kadar soru var ki, sen bol bol girersin bu yaz denize’’ dedi.

Atatürk Kültür Merkezi’nde konser vermek üzere bugün Samsun’a gelen klarnet sanatçısı Hüsnü Şenlendirici, Yeşilyurt Alışveriş Merkezi’ndeki D&R Mağazası’nda düzenlenen imza gününe katıldı. Samsunluların yoğun ilgi gösterdiği Şenlendirici, hayranlarıyla bol bol hatıra fotoğrafı çektirip imza dağıttı. Bir gazetecinin, “Yaz geldi denizle aranız nasıl?’’ sorusuna sinirlenen klarnet sanatçısı Hüsnü Şenlendirici, “Seni İstanbul’a terfi edelim’’ dedi. Gazetecinin, “Ben Karadeniz’den bahsettim efendim’’ demesi üzerine de Şenlendirici, “Ben anladım seni. Başka sorular sorun arkadaşlar. Samsun’a her zaman gelmiyorum. Sorulacak o kadar soru var ki sen bol bol girersin bu yaz denize’’ diye konuşştu. Bu yaz televizyonda müzik programı yapacağını söyleyen Hüsnü Şenlendirici, dizi projeleriyle ilgilenmediğini belirtti. Bir kadın hayranının, “Neler geldi senin başına öyle. Kandırdı Deniz Seki seni. Kanma ona kanma’’ demesi üzerine, “Yapma deme öyle’’ diyen Hüsnü Şenlendirici, bir saat boyuca hayranlarına imza dağıtıp bol bol fotoğraf çektirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious