" />

Denizde çıkan fırtınanın tam merkezi hangi isimle anılır?

Denizde çıkan fırtınanın tam merkezi hangi isimle anılır?.9867
  • Giriş : 10.06.2013 / 23:49:00
  • Güncelleme : 11.06.2013 / 00:00:53

ATV'nin en çok tutulan bilgi yarışması Kim Milyoner Olmak İster bu gece fırtınalar estiriyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Kenan Işık yarışmada yarışmacısına zor bir soru sordu.

Yukarıdaki bu sorunun yanıtı Fırtınanın gözü...

Öte yandan haberimize televizyon ve magazin haberleri turu ile devam ediyoruz.

- haber TURU -

Ünlülerin Gezi Parkı ziyaretleri sürüyor. Ünlü sunucu Ece Erken de eyleme katılan isimler arasındaydı. Erken, Gezi Parkı’nda çektirdiği fotoğrafları Instagram’da paylaştı.  O kareler arasında, eylemin sembolü haline gelen “V for Vendetta” maskesiyle verdiği poz da vardı.

Öte yandan Sabah gazetesinin haberine göre iki ay önce diyabet hastalığı nedeniyle bacağı kesilen Yalçın Menteş, artık evinde! Ünlü komedyen yakında protez bacağına kavuşacak

EVİNE GEÇTİ

Diyabet rahatsızlığı nedeniyle geçtiğimiz aylarda sağ bacağını kaybeden Yalçın Menteş, tedavi gördüğü Memorial Hastanesi'nden önceki gün taburcu oldu. Bacağını kaybettikten sonra psikolojisi bozulan Menteş, artık daha iyi.

FİZİK TEDAVİ

Bu hafta fizik tedavi görmeye başlayacak olan Yalçın Menteş, bir süre sonra yurt dışından getirilecek olan dijital protez ayağıyla, prova yürüyüşlerine başlayacak. Menteş'in fiziksel ve psikolojik tedavisi ise evinde devam edecek.

Bu arada Ünlü bir çiftin kızı olduğu için çok dikkat çekti. Amerika'da illüstrasyon eğitimi alan Derya Şensoy; yakında atv ekranlarında başlayacak olan 'Doksanlar' dizisiyle de izleyici karşısına çıkacak.

İleride çizgi film üzerine çalışmak ve oyuncak tasarlamak isteyen Derya Şensoy Yeni Aktüel'den Neslihan Perker'e konuştu.

Ferhan Şensoy ve Derya Baykal'ın kızları Derya Şensoy "Çok mantıklı bir aşığım... 'Bu insan bana çok uygun' diyerek, kendimi zorla aşık etmişliğim ve terk edilip üzülmüşlüğüm vardır" diyor.

Kadınların çok tehlikeli olduğunu itiraf eden Derya Şensoy, "Kadınların tehlikeli oldukları... Çok tehlikeliler, bu yüzden erkek arkadaşlarım daha fazladır. Erkeklerle ilgili anladığım şey ise rahatlıkla yalan söyleyebildikleri... Bir de benim bir özelliğim vardır. Hani sevilmeyen bazı karakterler vardır ve uzak durulması ile ilgili daima uyarırlar sizi. Ben inatla "Hayır, o iyi biri" der ve ardından mutlaka kazık yerim" dedi.

Diğer yandan Futbola ilgisizliğini, “Futbola karşı eşcinselim” diyerek ifade eden Okan Bayülgen, Çarşı’nın büyük rol oynadığı Gezi Parkı eylemlerinden sonra Beşiktaşlı oldu

Beşiktaş taraftar grubu Çarşı’nın duruşundan etkilenen Okan Bayülgen, önceki gün bir tweet atarak, Twitter takipçilerine nerede Çarşı tişörtü bulabileceğini sordu.

Şovmen tweet’inde, “Bütün Çarşı’ları ve Forzahaber’i takip ediyorum. Futboldan anlamam. Orijinal bir Çarşı tişörtü nereden bulabilirim?” diye sordu.

Bayülgen, kendisini tebrik eden Beşiktaş taraftarlarının, “Biz sana alıp yollayalım” şeklindeki mesajlarınaysa, “Yok babalar, ben gidip bizzat kendim alacağım” diye karşılık verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*