Denizli, Ronaldo'yu istiyor!

Denizli, Ronaldo'yu istiyor!.14182
  • Giriş : 30.04.2009 / 09:22:00

Beşiktaş Teknik Direktörü Denizli, Brezilyalı golcüyü çok istiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Beşiktaş Yönetimi, devre arasında Teknik Direktör Mustafa Denizli tarafından istenmeyen Brezilyalı golcü için bastıracak. Siyah-beyazlılar, hem forma gelirini, hem de Avrupa piyasasında reklam yapmayı düşünüyor

Milliyet'in haberine göre, Beşiktaş Yönetimi, Ronaldo için yanıp tutuşuyor. Devre arasında menajer Figer tarafından önerilen, ancak Teknik Direktör Mustafa Denizli tarafından veto edilen futbolcu için yeniden hocanın kapısının çalınacağı öğrenildi.

Milan'dan ayrılmasının ardından Corinthians'a geçen ve burada attığı gollerle dikkatleri üzerine toplayan Ronaldo, yeniden Beşiktaş Yönetimi'nin gözdesi oldu. Önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi'ni hedefleyen siyah-beyazlıların, Ronaldo transferiyle yapılacak reklamın paha biçilemez bir reklam olacağı görüş birliğine vardıkları vurgulandı.
İkinci baharını yaşadığı Corinthians'taki performansıyla göz dolduran 32 yaşındaki golcü Ronaldo'nun sözleşmesinin sezon sonu biteceği, bonservisinin de elinde olacağı belirtildi.

Milan örneği ortada

Nobre'nin de menajerliğini yapan Figer'in önerdiği Ronaldo'nun, tekrar Avrupa'da forma giymek istediği, Şampiyonlar Ligi'ne katılması beklenen Beşiktaş'a da sıcak baktığı öğrenildi.

Ronaldo'nun, Milan'dan, Corinthians'a transferi sonrası tanesi 169 dolardan satılan formaların tamamının 6 saat içinde bitmesi, Beşiktaş Yönetimi'nin de iştahını kabarttı. İdareciler, olası bir transferin hem forma gelirini önemli oranda yükselteceğini, hem de büyük reklam yapılacağı ifade ettiler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*