Denizli 1 yıl daha kaldı

Denizli 1 yıl daha kaldı.18283
  • Giriş : 01.01.2000 / 10:01:00
  • Güncelleme : 02.06.2009 / 11:38:56

Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören dün Teknik Direktör Mustafa Denizli ile yeniden anlaşma sağladı. Gece geç saatlere kadar süren görüşmede ikili önümüzdeki dönemi de masaya yatırdı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş'a kazandırdığı iki kupayla yıllar sonra Kartal'a duble yaptıran Teknik Direktör Mustafa Denizli ile Başkan Yıldırım Demirören dün bir araya gelerek önümüzdeki yıl için el sıkıştı.

Demirören, Ertuğrul Sağlam'ın gönderilmesinin ardından siyah-beyazlı takımın başına getirilen ve sezon sonuna kadar sözleşme yapılan tecrübeli teknik adam ile bir yıllık anlaşma sağladı.

Yıldırım Demirören ile yapılacak mukavelenin şartlarını konuşan Denizli'nin ise bir sezon için 2.5 milyon euro talebinde bulunduğu öğrenildi. Ligin 7. haftasında Beşiktaş'a gelen Mustafa Denizli, geçen sezon 1,5 milyon euro almıştı. Çifte kupayla, siyah - beyazlı camiayı özledikleri kupalara kavuşturan Mustafa hocanın istediği miktara Başkan Yıldırım Demirören de onay verdi. Parasal konularda anlaşma sağlayan ikilinin gece geç saatlere kadar süren görüşmede önümüzdeki dönemi de masaya yatırdığı ve yapılacak transferler konusunda görüş alış-verişinde bulundukları bildirildi.

Öte yandan Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, bu sezon aldığı 1,5 milyon euronun yanı sıra, 1 milyon euro da prim aldığı vurgulandı.

Kamp yok turnuva var

Yeni sezon hazırlıklarının planını şimdiden yapan Beşiktaş'ın, İspanya'da düzenlenecek turnuvaya katılacağı öğrenildi. Hem siyah - beyazlı kulübün, hem de organizasyon avukatlarının sözleşmeyi hazırladıkları, imzaların ise önümüzdeki günlerde atılacağı bildirildi. Beşiktaş'ın grubunda ise Lyon ve Porto'nun olduğu öğrenildi. Siyah - beyazlı kulüp buraya katılması durumunda ilk etapta 1 milyon euro civarında bir para alacağı vurgulandı. Mustafa Denizli'nin bu turnuva dışında Beşiktaş'a yurt dışında başka bir kamp yaptırmayacağı belirtildi.

Milliyet

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*