Denizli artık babacan değil

Denizli artık babacan değil.8091
  • Giriş : 05.11.2008 / 10:09:00

Beşiktaş’’ta 2 maçta 5 puan kaybedilmesi Mustafa Denizli’nin sertleşmesine neden oldu. Daha önce babacan tavrıyla oyuncuları yönlendirmeye çalışan deneyimli hoca, artık bağırıp sert ikazlarda bulunmasıyla dikkat çekiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Süper Lig'de Sivas'a 2, Kayserispor'a da 3 puan veren Beşiktaş'ta Teknik Direktör Mustafa Denizli yumuşak tavrını değiştirdi. Göreve geldiği günden beri futbolculara hep sıcak yaklaşım içerisinde olan deneyimli teknik adam, Kocaelispor hazırlıkları başladığından beri daha sert bir tablo çizmeye başladı. Kayserispor yenilgisini basın önünde önemsemeyen deneyimli hocanın büyük üzüntü yaşadığı ve bu nedenle futbolcularına da sert davrandığı belirtildi.

Oyuncularıyla dün yine saha içerisinde toplantı yapan Denizli'nin, “Kayserispor maçında sahada olan hiçbir oyuncu görevini iyi yapmadı. O nedenle şu iyi, şu kötü demeyeceğim. Savunmadan tutun da forvete kadar herkes bitkin ve bezgin bir haldeydi. Beşiktaş forması giydiğinizi unutmayın ve hemen toparlanın” dediği öğrenildi.

BUGÜN TOPLANTI YAPIYOR

İdmanın basına açık bölümünde bile oyuncularına bağırmaktan geri kalmayan ve sert ikazlar yapan Denizli'nin çalışmanın kapalı anlarında ise daha da sertleştiği bildirildi. Özellikle savunmada hata yapan oyuncularını sert uyarın kurt hocanın, “Hata istemiyorum, buna tahammülümüz yok” dediği öğrenildi. Bu arada Denizli bugün 13.30'da haftalık basın toplantısını düzenleyecek.

BUGÜN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*