Denizli: Böyle olmamalıydı

Denizli: Böyle olmamalıydı.13589
  • Giriş : 15.02.2009 / 23:22:00

Mustafa Denizli, Trabzonspor'la 1-1 berabere kaldıkları maçın ardından söylenecek fazla bir şeyin olmadığını belirterek, "Bu maç her yönden yazık oldu." dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turkcell Süper Lig'de Beşiktaş'ın Trabzonspor'la 1-1 berabere kaldığı maçın ardından açıklamalarda bulunan Siyah-Beyazlı takımın teknik direktörü Mustafa Denizli, maç hakkında fazla söyleyecek bir şey olmadığını belirterek, "Bu maç her yönden yazık oldu." dedi.

Mustafa Denizli, çok kötü oynayıp da kaybettikleri maç olduğunu hatırlatarak, "Çok yazık bir maç... Çok kötü oynayıp kaybettiğiniz; ama böyle oynrayıp da kazanamadığınız bir maç. Trabzonspor bir kere kalemize geldi ve gol attı. Beşiktaş bugün bu ligin en yüksek tempoyla Futbol oynayan takımıdır. Oyunun büyük bir bölümünü rakip cezaalanı önünde oynadığımız bir maç..." diye konuştu.

Bir büyük takım karşısında ancak bu kadar üstün oynanabileceğini dile getiren Denizli, şöyle devam etti: "Bugün oynayan ekibimi, gösterdiği performanstan dolayı tebrik ediyorum. Trabzonspor'un galibiyetine hiçbir güç olur vermezdi. Neticede 2 puan kaybettik; bu görüntüsüylü takımım, bu puanları çok kolay telafi edecek güçte olduğunu göstermiştir."

Tecrübeli teknik adam, bir soru üzerine Trabzonspor'un Fenerbahçe maçını iyi değerlendirdikleri için rakip karşısında bu kadar üstün olduklarını ifade ederek, "Kimsenin, Beşiktaş'ın Trabzonspor karşısında bu kadar üstün oynayacağını beklemediği maçta ben böyle olacağını düşündüm. Trabzonspor'un oyunun hiçbir alanında üstünlüğü yoktu. Kalemize bir kere gelebildiler. Oyunu rakip kaleye taşıyan bizdik."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*