Denizli kadroda Seriç'i istemiyor

Denizli kadroda Seriç'i istemiyor.11573
  • Giriş : 09.10.2008 / 10:58:00

Mustafa Denizli'nin Beşiktaş'taki yardımcıları belli oldu. Çiçeği burnundaki hoca ve ilk demecini verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yönetim, takımı 2010 yılına kadar imza attırdığı Türk futbolunun ünlü ismine emanet ederken, yardımcılığına da Beşiktaş'ın sembol isimlerinden Sergen Yalçın ve Tayfur Havutçu'yu getirdi.

Denizli 1.5 yıllık sözleşme karşılığı 1.250 bin euro alacak.. Siyah-beyazlı yönetim Mustafa Denizli'yle öğleden sonra sözleşme imzalayacak.

Seriç'i istemedi

Denizli'nin ise devre arasında transfer istediği ve Seric başta olmak üzere bazı oyuncuların takımdan gönderilmesini istediği öğrenildi.

Gündüz saatlerinde netleşecek

Kulüp başkanı Yıldırım Demirören, daha önce prensip anlaşmasına vardıkları deneyimli teknik adamla gece yarısı bir görüşme yaptı. Demirören'in evinde gerçekleşen ve siyah-beyazlı bazı yöneticilerin de katıldığı görüşme sonrasında Denizli, ''Benim açıklama yapmam doğru olmaz. Henüz bir şey söylemek için erken. Bugün gündüz saatlerinde her şey daha netleşecek. Gerekli açıklamayı Beşiktaş Kulübü yapacaktır'' demekle yetindi.
Sergen: İhtiyaç duyulduğu söylendi 'hazırım' dedim

Geçen sezon başında Futbol Federasyonu'nun düzenlediği törende UEFA Prolisans Diploması'nı birincilikle alan Sergen Yalçın kendisine büyük hedefler belirlediğini söyledi. Sergen, "Milli Takım'dan da hocam olan Mustafa Denizli ile büyük başarılara imza atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Ben her zaman Beşiktaş'ın hizmetinde olduğumu söylemiştim. Başkan ihtiyaç olduğunu söyledi, ben de kabul ettim. Yıllarca formasını giyerek hizmet ettiğim Beşiktaş'a teknik ekipte yer alarak da hizmet etmek gururdur" dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*