Denizli Trabzon'a puan için gidecek

Denizli Trabzon'a puan için gidecek.10669
  • Giriş : 18.02.2009 / 18:25:00

Denizlispor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, deplasmanda oynayacakları Trabzonspor maçına yoğun bir tempoda hazırlandıklarını ve rakiplerinden puan almak için sahaya çıkacaklarını söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri


Denizlispor, Trabzonspor maçının hazırlıklarını Haluk Ulusoy Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Bakkal, antrenmandan önce bir gazetecinin, Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'ın, ''Denizlispor maçını kolaylıkla geçeriz'' dediğini belirtmesi üzerine, ''Denizlispor boş takım değil. Trabzon'a puan almak için gideceğiz. Sahada görülür her şey. Bu şekilde konuşulduğu zaman da hep hüsran olmuştur'' değerlendirmesini yaptı.

Trabzonspor maçının çok zor geçeceğini anlatan Mesut Bakkal, sahaya çıkıp cesaretle mücadele edeceklerini ifade etti.

Bakkal, takımından memnun olduğunu, Konyaspor maçının ilk 15-20 dakikasında gösterilen mücadeleyi bundan sonraki maçların 90 dakikasına yaymayı hedeflediklerini kaydederek, şöyle devam etti:

''Söylememiz gereken şey, bu saatten sonra maç ayrımı yapmadan, puan ya da puanlarla döneceğiz. Özellikle Konyaspor maçındaki ilk 15-20 dakikasını bundan sonraki maçlara yaymamız gerekiyor. Yani tempoyu daha da artırmamız lazım. Konyaspor maçı, haftalardır galip gelemeyen bir takımın galip gelmesi açısından benim için önemli. Takım olmaya başladık.''

İçeride oynayacakları 8 maçın 6'sını kazanmayı istediklerini ifade eden Bakkal, Konyaspor maçı ile bunun ilkini gerçekleştirdiklerini, iç sahada 18 puan, deplasmanda da 4-5 puan alabildikleri takdirde bunun kendilerine yeteceğini söyledi.

Trabzonspor maçının kendisi açısından ayrı bir önemi olduğunu belirten Bakkal, 9 yıl beraber çalıştığı Yanal'ın takımından şimdi puan almak için mücadele edeceğini belirtti.

Denizlisporlu futbolcu Güray da gazetecilere yaptığı açıklamada, yenilgilerden sonra Konyaspor maçını kazanmalarından dolayı çok mutlu olduğunu, Trabzonspor maçından da galip gelmeyi istediklerini söyledi.

Musa Sinan da Trabzonspor deplasmanında kazanmayı istediklerini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*