Denizli zehir zemberek konuştu

Denizli zehir zemberek konuştu.13589
  • Giriş : 21.12.2008 / 22:43:00

Mustafa Denizli, 4-2'lik Galatasaray yenilgisi sonrası isim vermediği bazı futbolcularını sert biçimde eleştirdi ve "operasyon yapacağının sinyalini verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Mustafa Denizli maç sonrasında yaptığı konuşmada bazı futbolcularını isim vermeden eleştirdi.

İşte Denizli'nin sözleri:

"Bu takımın ne kadar onur sahibi olduğunu ikinci yarıda göreceğiz. Beşiktaş'ın neye ihtiyacı var hedefine nasıl gider hep beraber göreceğiz. Galatasaray'a 4 gollü mağlubiyet Beşiktaş'ta olmaması gereken bir şey. Beşiktaş büyük takımların yemeyeceği goller yiyor. 2 metreden vuramadığımız final şutları ve pasları da yenilgide çok etkili. Tabelaya bakınca Beşiktaş'ın önünde 5 tane takım var. Ama benim adım Mustafa Denizli ise ve takımım da Beşiktaş ise ikinci yarı başladıktan 10 hafta sonra neyin ne olduğunu herkes görecek. Ama içeride de bir takım dengeleri kurmamız lazım.

FUTBOLCU SAYISINDA AZALMA OLACAK

Bunların hepsi ortaya çıkacak. Takım savunmasında zaaflarımız var. Bunu hem kendi içimizden hem de olabilirse transfer ile gidereceğiz. Bu transferler 2 kişiyi bile bulmaz belki. Ama hiç transfer olmayabilir de... Bunları telafi edeceğiz, nasıl telafi edileceğini hem bu takım görecek hem de Türkiye görecek... Her şeyi ince eleyip sık dokuyacağız. Bu takımda görev yapan futbolcular büyük takım futbolcusu ise ne yapacağını göstermeli. Bu çizginin dışında kalanlar aramızda duramaz..."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*