Denizli'de 5 ayda 3'üncü milyoner

  • Giriş : 07.05.2007 / 00:00:00

Sayısal Loto'nun 547'nci hafta çekilişinde, şans yine Denizli'ye güldü. Henüz ortaya çıkmayan talihli, 1.5 milyon YTL'yi aşkın ikramiyenin sahibi oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Şans oyunları Denizli'nin yüzünü güldürürken, 2007 yılı kente yeni milyonerler kazandırdı. Milli Piyango'nun Yılbaşı Özel Çekilişi'nde 20 milyon YTL'lik büyük ikramiye Denizli'ye isabet etti. Çeyrek biletin sahibi inşaat işçisi 5 milyon YTL kazandı, ancak ismi açıklanmadı. Sayısal Loto'nun 545'nci hafta çekilişinde, Denizli'nin merkeze bağlı Akkale Beldesi'nde oturan inşaat işçisi Ali Ece, 6 tutturarak 856 bin YTL'lik ikramiyenin sahibi oldu. İki talihliden biri olan Ece'yi, bu haftaki Sayısal Loto çekilişinde bir başka Denizlili izledi. Sayısal Loto'nun 547'nci hafta çekilişinde 2- 9- 25- 26- 35- 37 numaralarını tek başına bilen Denizlili talihli, 1 milyon 586 bin 384 YTL'lik ikramiyenin sahibi oldu.
Talihlinin, kuponunu Atatürk Bulvarı'ndaki 66 numaralı bayi olan Ahu Bebe'ye yatırdığı anlaşıldı. Talihli henüz ortaya çıkmazken Sayısal Loto Bayisi Kenan Çoban, “8 yıllık Sayısal Loto bayisiyim. İki yıl önce Şans Topu'nda 5+1 tutturan talihli kuponunu bana yatırmıştı. Şimdi de Sayısal Loto'da şans, kuponunu bize yatıran talihliye güldü. Talihlinin kim olduğunu bilmiyorum. Büyük olasılıkla devamlı müşterilerimden biridir. Parasını güle güle harcasın. Denizli çok şanslı bir kent” dedi.

Öte yandan Denizlililer de şanslı olduklarına inandıklarını söyledi. Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiyenin 66 No'lu bayiye çıktığını öğrenen çok sayıda vatandaş, kuponlarını kontrol etmek ve yeni oyun oynamak için sabah saatlerinden itibaren bayiye koştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious