Denizli'de fuhuş operasyonu: 10 gözaltı

Denizli'de fuhuş operasyonu: 10 gözaltı.8556
  • Giriş : 06.03.2009 / 11:26:00

Denizli'de, ailelerinden kopmuş, kimsesiz ve korunmaya muhtaç kadınları eve kapatıp para karşılığı fuhuş yaptırdıkları ileri sürülen 10 kişi gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Denizli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği'nce yapılan çalışmalar neticesinde, ailelerin kalması mümkün olmayan harabe evleri kiralayarak kimsesiz ve korunmaya muhtaç kadınlara 30-40 TL karşılığında çeşitli erkeklere para karşılığında fuhuş yaptırdığı ileri sürülen kişilere yönelik operasyon düzenlendi.

Örgüt liderliğini yapan H.D. ve F.B. ile R.D., O.İ., H.N.,S.H.Ö.,Y.Y., A.R.K ve bu örgüte yardım ve yataklık eden İ.A. ve M.K. isimli şüpheliler yakalandı.

Şüphelilerin ikametlerinde yapılan aramalarda fuhuştan elde ettikleri 540 TL, bir bıçak, iki tabanca mermisi ve iki gram esrar maddesi ele geçirildi.

Kadınlarla para karşılığında ilişkiye girdiği tespit edilen çoğu evli 25-55 yaş arasında 34 kişinin ifadeleri alındı. Örgütün fuhuş yaptırdığı H.N.'nin eşi M.N. ile S.S., S.A. ve R.A. isimli kadınların da ifadeleri alındı.

Gözaltına alınan 10 şüpheli bu sabah adli makamlara sevk edildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*