Denizli'de korkunç infaz!

  • Giriş : 25.12.2006 / 00:00:00

DENİZLİ'de bir çöp konteynerine çuval içinde atılmış, elleri ayakları bağlı, yüzü tanınmayacak şekilde parçalanarak, başına siyah poşet geçirilmiş bir erkek cesedi bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Kimliği belirlenemeyen 45 yaşlarındaki bir erkek cesedi bulundu. Dün gece çöp konteynerine atıldığı sanılan erkek cesedi, otopsi için Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Morgu'na götürüldü. Polis katil ya da katillerin bulunması, cesedin kimliğinin belirlenmesi için çalışma başlattı.
Denizli Belediyesi'nin çöp toplama hizmetini yürüten Şafak Temizlik Şirketi'ne ait 20 ZP 022 plakalı çöp kamyonuyla, bugün saat 09.00 sıralarında, Muratdede Mahallesi 386 Sokak'taki konteynerlerin çöplerini kamyona boşaltan temizlik işçilerinin dikkatini, ağzı bağlı, kanlı bir çuval çekti. İşçiler Osman Pilgi ile Ramazan Çakmakçı, çuvalın ipini çözünce başına siyah bir poşet geçirilmiş, elleri ayakları bağlı, yüzü tanınmayacak şekilde parçalanmış bir erkek cesediyle karşılaştı.
İşçilerin haber vermesi üzerine gelerek olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri, çöp konteynerine üç metre uzaklıkta kan izleri tespit etti. Savcının da olay yerine gelmesinden sonra çöp kamyonundan çıkarılan ceset, otopsi için Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Morgu'na götürüldü. Kimliği belirsiz kişinin, başka bir yerde öldürülüp, elleri ayakları bağlanıp, başına poşet geçirildikten sonra çuvale konup, dün gece çöp konteynerine atılmış olabileceğinin sanıldığı belirtildi.
Cesedi bulan işçilerden Osman Pilgi, konteynerin çöplerini kamyona boşalttıkları sırada kanlı çuvalı farkettiklerini belirterek, “Kanlı çuvalın ağzı bağlıydı. Şüphelendik, çuvalın ağzını açtık ve cesedi gördük. Hemen polisi aradık'' diye konuştu.
Polis katil ya da katillerin bulunması, cesedin kimliğinin belirlenmesi için çalışma başlattı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious