Denizli'deki huzur operasyonu

  • Giriş : 28.11.2006 / 00:00:00

Denizli'de bir hafta süre ile şehrin çeşitli bölgelerinde polis ekiplerinin yaptığı operasyonlar sonucunda, halkın huzur ve güvenliğini bozduğu ileri sürülen 10 kişi tutuklanarak cezaevine konuldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Denizli Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, 21 Kasım ile 28 Kasım 2006 tarihleri arasında Denizli Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonlarda, Denizli'de bulunan bir esnaftan baskı ve tehdit uygulayarak menfaat temin etmeye çalıştığı ileri sürülen 4 kişi düzenlenen operasyonla yakalandı.

Pamukkale kasabasında silahla ateş etme olayına karışan iki kişi, Karşıyaka Mahallesi'nde de uyuşturucu madde sattığı ileri sürülen iki şahsın evlerinde yapılan aramalarda, toplam 2.5 kilogram esrar maddesi ele geçirildi. Son olayda ise Denizli'de karıştıkları çeşitli hırsızlık olayları dolayısıyla polis ekipleri tarafından aranan iki şahıs yakalandı.

Operasyonlarda çeşitli suçlardan gözaltına alınan toplam 10 şahsın çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldukları açıklandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious