Denizli'nin iki korkusu!

Denizli'nin iki korkusu!.12482
  • Giriş : 02.04.2009 / 08:58:00

Tedavileri süren iki oyun kurucudan Delgado dün de sadece koşu yaptı. Yusuf ise ağrıları artınca idmanı bıraktı. Denizli çare arıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beşiktaş'ta zorlu Kayseri maçı öncesi orta sahada büyük sıkıntı yaşanıyor. Sakatlıkları bulunan kaptan Delgado ile Yusuf'un durumlarının hâlâ düzelmemesi, maça iki gün kala teknik direktör Mustafa Denizli'yi kara kara düşündürüyor. Delgado dün de antrenmana katılmazken, takımdan ayrı olarak fizyoterapistler
eşliğinde koşu yapmakla yetindi.

Yusuf ise idmanın bir bölümünde takımla çalışıp kendisini denedi. Ancak ağrıları artınca o da antrenmanı yarıda bıraktı. Kulüp doktoru Devrim Urgun, her 2 fubolcuyu da maça yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi.

TELLO DA TEHLİKEDE!

Ancak işini şansa bırakmak istemeyen Mustafa Denizli, şimdiden alternatif aramaya başladı. Tecrübeli hocanın, Delgado ile Yusuf'un iyileşmemesi halinde cumartesi günü oyun kurucu görevini Rodrigo Tello'ya vermesi bekleniyor. Ancak milli takımda bulunan Şilili yıldızın da cuma günü ve yorgun olarak Türkiye'ye dönecek olması ayrıca endişe yaratıyor. Denizli'nin dün sağlık kuruluyla görüşme yaparak, Delgado ve Yusuf'un cumartesi günkü maça yetiştirilmesi için her şeyin yapılmasını istediği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*