Denizli'nin maç yorumu

Denizli'nin maç yorumu.11573
  • Giriş : 16.11.2008 / 19:30:00

Bursaspor maçı sonrası, Beşiktaş teknik direktörü Mustafa Denizli şunları söyledi..

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli zorlu bir deplasmana geldiklerini galibiyet için ellerinden geleni yaptıklarını bildirdi.
Denizli, Bursa'ya 3 puan almak için geldiklerini, maçtan 2. derecede düşündükleri sonuçla, beraberlikle ayrıldıklarını kaydetti.

Centilmence güzel bir maç olduğunu dile getiren Denizli, "3 puanı kazandıracak üretkenliğimiz vardı ama final paslarında etkili değildik. Bunda zeminin de etkisi vardı. Futbolcularımın gayretinden, mücadelesinden memnunum. Futbolcularım, maçı kazanmayı rakip takım kadar istediler. Fizik üstünlüğümüz olmasına karşın yan toplardan oluşan pozisyonlardan yararlanamadık. Biz tansiyonu düşünmek için saha içinde ve saha dışında elimizden geleni yaptık" dedi.

Bursaspor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar ise, maçta her iki takımın da dengeli oyun sergilediklerini, zaman zaman kendilerinin zaman zaman ise Beşiktaş'ın üstünlük kurduğunu sağladığını söyledi.

Bursaspor olarak Beşiktaş'a göre daha net pozisyonlar ürettiğini dile getiren Kurtar, "Futbolcularımı kutluyorum. Taraftarların istediği mücadeleyi gösterdiler. Bizim daha net pozisyonlarımız vardı. Bunları değerlendirseydik, galip gelebilirdik" diye konuştu.

Kurtar, sakatların çokluğu nedeniyle kadro kurmakta zorlandıklarını anlatarak, "Veli sakat, Yenal cezalı. Giden oyuncular var. Kulübeye baktığımda Zuniga'dan başka tecrübeli futbolcu yoktu. Kadro açısından sıkıntımız var" yorumunu yaptı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*