Denizlispor idmana çıktı

Denizlispor idmana çıktı.16930
  • Giriş : 28.03.2008 / 23:53:00

Denizlispor kaptanı Yusuf Şimşek, Gençlerbirliği maçı hazırlıklarına devam ettiklerini belirterek, “Galibiyetten sonra insanların bizim hakkımızdaki düşüncelerini tekrar gözden geçireceklerini düşünüyorum” dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Hafta başından itibaren Haluk Ulusoy Tesisleri'nde antrenmanlara çıkmayan yeşil-siyahlı futbolcular, Gençlerbirliği maçının hazırlıklarını bugün Doğan Seyfi Atlı Stadı'nda yaptı.

Yusuf Şimşek antrenman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, futbolcuların tavrının kulüpte yaşanan maddi sıkıntılar nedeniyle ortaya çıktığını belirtti.

Takımın, Gençlerbirliği maçı hazırlıklarına devam ettiğini ifade eden Şimşek, “Biz idmanlarımızı yapıyoruz. Taraftarlarımız bunu bilsin. 'İdman yapmıyorlar, Gençlerbirliği maçı ne olacak' gibi sözler duyuyoruz. Biz her gün idman yaptık, bugün de yapacağız” diye konuştu.
Gençlerbirliği karşısında hiç oynamadıkları kadar iyi bir Futbol ortaya koyacaklarını dile getiren Şimşek, “Bu kadar hırslı bir takım görmedim. İnşallah yarın bu hırsımızı sahaya yansıtıp galip geleceğiz. Galibiyetten sonra insanların bizim hakkımızdaki düşüncelerini tekrar gözden geçireceklerini düşünüyorum” dedi.

Futbolculara ödeme yapılmaması durumunda ne gibi bir tavır alacakları sorulan Şimşek, Gençlerbirliği maçının her şeyden önemli olduğunu, karşılaşmadan sonra durumu değerlendireceklerini söyledi.

Yeşil-siyahlı futbolcuların, görevi bıraktığını açıklayan Kulüp Başkanı Ali İpek'ten özür dileyip dilemeyecekleri sorusuna da Şimşek, “Her şeyi düşünüyoruz. Önce maçımızı oynayalım. Maçtan sonra bu açıklamayı herkes görecek” yanıtını verdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious