Denizlispor Lescon ile anlaştı

Denizlispor Lescon ile anlaştı.19242
  • Giriş : 08.07.2008 / 16:18:00

Denizlispor, Lescon firmasıyla 3 yıllığına sponsorluk anlaşması imzaladı. Kulüp başkanı Ali İpek, imza töreninde yaptığı konuşmada, Denizlispor'da yeniden yapılanma çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Yapılanma kapsamında sadece futbolcuların bulunmadığını belirten İpek, Denizlispor'un geleceğe yönelik gelir kaynaklarının da değerlendirildiğini kaydetti.

Ar-Ge çalışmaları çerçevesinde takımı ileri taşımaya yönelik araştırmalar sırasında Lescon firmasıyla anlaştıklarını ifade eden İpek, ''Sağolsunlar, bu konuda bizleri yalnız bırakmadılar. 3 yıllık bir anlaşma yaptık. Yılda 10 bin parça giysiyle Denizlispor'a destek olma kararı verdiler. Teşekkür ediyoruz'' dedi.

Firma ile yeşil-siyahlı takımı özdeşleştirmek istediklerini vurgulayan İpek, şunları kaydetti:
''Sponsorluk arayışlarında kaliteyi ve hizmeti ön plana aldık. Bize en iyi yaklaşan firmayı seçtik. Lescon'u bu konuda kutluyorum. Her şeyini kendileri yapıyorlar. Kendi imalatları. Yılda 10 bin ürünü ücretsiz alıyoruz. Denizlispor kademelerinin de giyebileceği ürünleri Lescon firması karşılıyor. Artık stada girince herkesi yeşil-siyah formayla görmek istiyoruz. Bu yıl bir de ayrı forma yaptık. Sarı renk hakim. Denizlispor, forma renklerinin uyuşmadığı zamanlarda sarı formayla sahaya çıkacak. İlerleyen günlerde tanıtımını yapacağız.''

Lescon Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Erbay da Ege Bölgesi'nin Turkcell Süper Lig'deki tek takımı Denizlispor'la anlaşma yapmalarının büyük önem taşıdığına dikkati çekti.

Yeşil-siyahlı takıma sponsor olmanın kendilerini onurlandırdığını ifade eden Erbay, şöyle konuştu:
''Denizlispor Kulübü ile çalışmak beni ayrıca heyecanlandırdı. Anadolu kulüplerinin sponsorluk anlamında bir çok eksiklikleri var. Denizlispor ile çok başarılı işler yapacağız. Zaman içerisinde fark edeceksiniz. Burada taraftarın en büyük arzusu, kulübünün ürünlerini giyip onunla bütünleşmek. Böyle bir altyapı çalışması da Ar-Ge işidir. Lescon'da da Ar-Ge ciddi şekilde mevcuttur. Önümüzdeki sezona kadar çok ciddi bir çalışma içerisinde olacağız. Futbolcu ürünü giydiği zaman kendisine önem verildiğini görecek. Bu ürünler futbolcunun başarısına da katkı sağlayacaktır. İnşallah Denizlispor'da büyük başarılara imza atacağız.''

Konuşmaların ardından İpek ve Erbay, sponsorluk sözleşmesini imzaladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*