Denizlispor Yönetim Kurulu istifa etti

  • Giriş : 08.06.2007 / 17:49:00

Ali İpek başkanlığındaki yönetim kurulu, 25 Haziran'da olağanüstü genel kurul toplantısı yapılması kararı aldı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek, düzenlediği basın toplantısında, tüm zorluklara rağmen yeşil-siyahlı takımın bu sezon da ligde kaldığını, bu zorlukları bir basın toplantısında anlatmanın güç olduğunu söyledi.

Dışarıdan destek sağlanmadıkça Denizlispor'un mevcut sıkıntıları yaşamaya devam edeceğini vurgulayan İpek, “Denizli'nin bu işe sahip çıkması gerekiyor. Eğer bu sahiplenme olmazsa Denizlispor'u zor günler bekliyor. Şu günler bile zor günler. Yeni bir yapılanma gerekiyordu. Bunu gerçekleştirmek için kongre kararı almak durumunda kaldık” dedi.

Daha iyi şartlarda bir Denizlispor oluşturmak için bazı şeylerin önünü açmak gerektiğini, kongre kararının da bu çerçevede alındığını ifade eden İpek, şöyle konuştu:
"Düşündüğümüz, beklediğimiz gibi projeler olursa Denizlispor bu badireden çıkar. Yoksa sadece yönetim kadrosuyla yürütülebilecek bir iş değil. Sadece yönetimin omuzlarında Denizlispor'un yürümesi mümkün değil. Kalıcı çözümler gerekiyor. Bunun için de ilk olarak mevcut borçlar temizlenmeli ki Denizlispor kendi ayakları üzerinde durabilsin."

Denizli Valisi Hasan Canpolat ve Denizli Belediye Başkanı Nihat Zeybekci'ye kulübe destek çabalarından dolayı teşekkür eden İpek, kulüpte boşluk yaşanmaması için teknik direktör, iç ve dış transferle ilgili görüşmeleri devam ettirdiklerini belirtti.

Yeşil-siyahlı kulübün olağanüstü genel kurulu 25 Haziran'da yapılacak. Çoğunluk sağlanamaması durumunda 2. toplantı bir hafta sonra gerçekleştirilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious