Denizlispor'da çifte imza

Denizlispor'da çifte imza.8769
  • Giriş : 19.07.2007 / 18:42:00

Denizlispor, prensipte anlaştığı iki Brezilyalı ile sözleşme imazaladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Denizlispor, prensipte anlaştığı Brezilyalı savunma oyuncuları Carlos Alberto Dos Santos Gomes ve Allyson Araujo Santos ile sözleşme imzaladı.

Denizlispor Kulübünde düzenlenen imza töreninde, 26 yaşındaki oyuncu Alberto ile daha önce Çaykur Rizespor formasını da giyen 25 yaşındaki Allyson, kendilerini 3'er yıllığına yeşil-siyahlı renklere bağlayan imzayı attı.

Kulüp başkanı Ali İpek, oyuncuları uzun süredir takip ettiklerini belirterek, oyuncuların Denizlispor'a faydalı olacaklarına inandığını söyledi. İpek, "Alberto ve Allyson uzun süredir gündemimizdeydi. Geçen hafta da imza attırabilirdik ama Brezilya'dan Türkiye'ye gelişleri gecikti. Oyuncuların Denizlispor'a faydalı olacağına inanıyorum" diye konuştu.

Denizlispor'daki maddi sıkıntı konusuna da değinen İpek, "Denizlispor'da maddi sıkıntının olduğu doğru ancak çözülemeyecek problemimiz yok. Şu an bir seçim atmosferi var. Seçimlerden sonra Valimiz Hasan Canpolat ve belediye başkanımız Nihat Zeybekçi ile oturup bu konuları konuşacağız" dedi.

Yeni transfer Alberto, Barcelona'nın yıldız oyuncusu Ronaldinho'ya benzetilmesi üzerine, Ronaldinho'nun Brezilya'da çok sevilen bir oyuncu olduğunu belirterek, "Ronaldinho ile farklı mevkilerde oynuyoruz ama böyle bir oyuncuya benzetilmek güzel" ifadelerini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious