Denizlispor'da hoca arayışları

  • Giriş : 03.11.2008 / 22:25:00

Kulüp menajeri Özhan Çetin, bir kaç teknik direktör adayıyla görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Turkcell Süper Lig ekiplerinden Denizlispor'da genel menajer Özhan Çetin, Ali Yalçın'ın görevden ayrılmasının ardından, bir kaç teknik direktör adayıyla görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

Özhan Çetin, yaptığı açıklamada, Sivasspor maçından sonra istifa kararını açıklayan Ali Yalçın'ın çok iyi bir Denizlisporlu olduğunu, genç teknik adamın, değişimin takıma faydalı olacağı düşüncesiyle ayrıldığını ifade etti.

Yönetim kurulunun, yeni teknik direktörü belirlemek için çalışmalara başladığını anlatan Çetin, şunları kaydetti:

''Bununla ilgili olarak görüştüğümüz bir kaç isim var. Kayserispor maçı öncesi, görüştüğümüz isimlerden biriyle anlaşacağız. Son 3 haftada alınan kötü sonuçlara bakıldığında takımda gözle görülür bir düşüş var. Bir kan değişikliğine gidildi. Türkiye'de bu tür değişiklikler genelde futbolculara pozitif etki yapıyor. O yüzden yönetimimiz ve hocamız böyle bir karar aldı. Ben bu değişikliğin takıma olumlu yansıyacağını düşünüyorum.''

Çetin, takımın genç oyunculardan kurulu olduğunu, tecrübe eksikliğinin ilerleyen haftalarda giderileceğini ifade ederek, açıklamasını şöyle tamamladı:

''Sakat oyuncularımızın katılmasından sonra takımımızın sıkıntı yaşamayacağını, önünün açık olduğunu her zaman söylüyoruz. Şu an çok rahat görünmüyor olabiliriz, ama bunu çok büyük bir problem haline getirip de genç oyuncularımızı stres içine sokmak istemiyoruz. Denizlispor gerçekten iyi bir takım kurdu. Bu genç ekibin çalışmalarının, ilerleyen haftalarda daha iyi sonuç vereceğini, Denizlispor'u iyi günlerin beklediğini düşünüyoruz.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*