Derbinin bilet fiyatları

  • Giriş : 12.11.2007 / 15:45:00

Fenerbahçe'nin Turkcell Süper Lig'de Ankaraspor ve Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde ise CSKA Moskova ile Kadıköy'de yapacağı maçların bilet fiyatları açıklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fenerbahçe Kulübü'nün resmi internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, 13. haftada Ankaraspor ile Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda yapılacak lig maçının biletlerinin genel satışı, bugün Biletix'de başladı. Ankaraspor maçı bilet fiyatları şöyle:

Fenerium Alt (D) blok...: 225 YTL
Fenerium Alt (C-E) blok.: 175 YTL
Fenerium Alt (B-F) blok.: 150 YTL
Fenerium Alt (G) blok...: 100 YTL
Fenerium Üst ...........: 60 YTL
Telsim ve Migros tribünü: 30 YTL
Maraton alt ve Fenerium alt çocuk bileti: 75 YTL

DERBİ VE CSKA MOSKOVA MAÇI BİLETLERİ

Fenerbahçe'nin Galatasaray ile ligin 14. haftasında yapacağı derbi maçın biletlerinin genel satışı 19 Kasım Pazartesi günü, Avrupa Şampiyonlar Ligi (G) Grubu'ndaki son maçında 13 Aralık Çarşamba günü Rusya'nın CSKA Moskova takımı ile yapacağı karşılaşmanın biletlerinin genel satışı ise 23 Kasım Cuma günü başlayacak.

Kongre üyeleri ve taraftar kart sahipleri, Galatasaray ve CSKA Moskova maçlarının biletlerini bugünden itibaren Biletix'ten satın alabilecek.

Telsim ve Migros tribün biletleri Galatasaray maçı için 45, CSKA Moskova maçı için 50 YTL olarak belirlendi. Bu iki karşılaşma için belirlenen diğer tribün bilet fiyatları ise şöyle:

Fenerium Alt (D) blok.....: 350 YTL
Fenerium Alt (C-E) blok...: 240 YTL
Fenerium Alt (B-F) blok...: 200 YTL
Fenerium Alt (G) blok.....: 150 YTL
Fenerium Üst..............: 100 YTL
Maraton alt ve Fenerium alt çocuk bileti: 75 YTL

Bu arada, kongre üyeleri ve platinium taraftar kart sahipleri için 5, gold taraftar kart sahipleri için 3, classic taraftar kart sahipleri için ise 2 adet satış yapılabileceği bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious