Derbiye eksiksiz kadro

Derbiye eksiksiz kadro.14331
  • Giriş : 03.12.2007 / 10:32:00
  • Güncelleme : 03.12.2007 / 10:37:04

Alex'in cezası bitti, Lugano hazır, Deniz ve Tümer iyileşti, Kezman oynayacak durumda. Galatasaray maçında sadece kaleci Serdar'ın forma giyme şansı yok.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Çok büyük önem kazandı


Fenerbahçe'nin, son 3 maçta yenemediği Denizlispor’u deplasmanda mağlup etmesi, lider Galatasaray’ın evinde İstanbul Büyükşehir Belediye ile berabere kalması, ikinci Sivas’ın Ankara’dan puansız dönmesiyle, hafta sonunda oynanacak derbi zirve açısından büyük bir öneme sahip oldu. Derbiyi kazandığı takdirde liderle puan farkını bire düşürecek olan Kanarya’da, bu önemli maç öncesi sakatların iyileşmesi ve oynayacak duruma gelmesi, teknik direktör Zico’nun yüzünü güldürdü.

Zico bir hayli zorlanacak


Bir maçlık cezasını Denizli’de oynamayarak tamamlayan Alex’in yanı sıra, dinlendirilen Lugano, sakatlıkları geçen Deniz ve Tümer ile ameliyattan sonra kısa sürede iyileşen Kezman, Brezilyalı hocanın görev vermesi halinde, Galatasaray’a karşı forma giyebilecek. Şu anda tek eksik, sakatlığı nedeniyle uzun süredir oynamayan kaleci Serdar. Tecrübeli teknik adam, derbide hangi oyuncuları oynatacağı, kimi yedek bırakacağı konusunda bir hayli sıkıntı yaşayacak gibi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious