'Derin' değil perişan devlet var!

  • Giriş : 11.02.2007 / 00:00:00

Mehmet Ağar, hükümeti beceriksizlikle suçlayarak Başbakan Erdoğan'ın başlattığı tartışmaya bu değerlendirmesiyle katıldı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Ağar, tartışılan gündemle ilgili, 'Hükümet bugün beceriksizliğiyle sorumlu olduğu olayları derin devlet tarifinin arkasına sığınmak suretiyle geçiştirmeye çalışmaktadır. Bugün ortada derin devletten ziyade, bir perişan devlet görülmektedir' değerlendirmesini yaptı.

AYDINLATIN ARTIK!
DYP lideri, Hrant Dink cinayetinin bağlantılarıyla ilgili ortaya saçılan iddialar için de, 'Bunları savcıların çıkarması lazım artık. Bu olayın ardında, arkasında ne var, kim var, nereye kadar gidiyorsa bunların hepsinin çıkması lazım. Bu, vahim bir şey tabii... Yani, bir insan hem haber elemanı olup da hem eylem yönlendirir hale geldiyse bu vahim bir şey...' dedi.

SADAKATIN SINIRI...
MEHMET Ağar, 'milliyetçilik' tartışmasına ilişkin görüşlerini ise, 'Devletin ve milletin bize verdiklerini 3 yüz sefer dünyaya gelsek ödeyemeyiz. Böylesine güçlü bir sadakat duyuyoruz. Bu topraklarda yaşayan herkesin sıkıntılarını ortadan kaldıracak milliyetçilik. Esas milliyetçilik budur. Ülkenin birliğini, beraberliğini, kardeşliğini birlikte savunmaktır' diye açıkladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious