Ders başı yapılamayan yerler

Ders başı yapılamayan yerler.15299
  • Giriş : 20.02.2008 / 17:30:00

Hafta başından beri yurdu etkisi altına alan kar yağışı nedeniyle bazı ilçe, belde ve köylerdeki ilköğretim okulları ve liselerde eğitime ara verildi. Eğitime ara verilen yerler:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgiye göre, Gümüşhane İl Hıfzıssıhha Kurulunun aldığı karar gereğince, kentte etkisini sürdüren kar yağışı nedeniyle merkez ve bağlı köylerindeki ilköğretim okulları ve liselerde eğitime 1 gün ara verildi.


GÜMÜŞHANE, Bolu

Ayrıca Gümüşhane'nin Torul ilçesine bağlı köyler ile Bolu'nun Dörtdivan ilçesindeki okullarda da eğitime bugün ara verilmesi kararı alındı.

BİTLİS

Bitlis merkez ile Tatvan ve Adilcevaz ilçesinde eğitime bugün ara verildi.

ARDAHAN

Ardahan'ın yoğun kar yağışı ve tipinin görüldüğü Posof ve Damal ilçelerinde eğitime bugün ara verildi.

Ardahan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yıldırım, kar yağışı nedeniyle merkeze bağlı köylerdeki ilköğretim okullarında eğitime yarın ara verildiğini bildirdi.

TOKAT REŞADİYE

Hafta başından beri kar yağışı nedeniyle ilköğretim ve liselerde ders yapılmayan Tokat'ın Reşadiye ilçesinde, olumsuz hava koşullarının etkisini sürdürmesi nedeniyle eğitime yarın da ara verildiği belirtildi.

SİVAS KANGAL

Sivas'ın Kangal ilçesine bağlı belde ve köylerdeki ilköğretim ve liselerde, ilçe merkezinde ise ana sınıfı ve ana okullarında yarın ve 22 Şubatta eğitime ara verildi.

GÜMÜŞHANE TORUL

Gümüşhane'nin Torul Kaymakamlığınca alınan karar gereği, kar yağışı nedeniyle ilçe merkezi ve köylerdeki ilköğretim okulları ve liselerde pazartesi gününe kadar ders yapılmayacak.

ARTVİN ARHAVİ

Artvin'in Arhavi ilçesinde de olumsuz hava koşullarının etkisini sürdürmesi nedeniyle eğitime bugün ara verildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious