DESA Deri 2010 hedefini açıkladı

DESA Deri 2010 hedefini açıkladı.38338
  • Giriş : 05.11.2008 / 16:20:00

DESA Deri Yönetim Kurulu Başkanı Melih Çelet, 2010 yılında dünya modasının kalbinin attığı birçok merkezde DESA markasıyla 20 mağazaya ulaşmayı hedeflediklerini bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

DESA, İngiltere'nin başkenti Londra'nın Shepherds Bush semtinde, 150 bin metrekarelik bir alanda kurulu bulunan ve ''Avrupa'nın en büyük kapalı alışveriş merkezi'' olma özelliği taşıyan Westfield'ta mağaza açtı.

Yönetim Kurulu Başkanı Melih Çelet, konuya ilişkin değerlendirmesinde, Westfield Alışveriş Merkezi'nin 15 ülkeden 260'ın üzerindeki markaya ev sahipliği yaptığını bildirdi.

Çelet, bir süre önce DESA'yı global bir moda markası yapmak üzere büyük bir dönüşüme imza attıklarını, DESA'da en ince paketleme detayından mağaza konseptine, logo değişiminden hazır giyim sektörüne adım atılmasına kadar büyük bir değişim yaşandığını kaydetti.

Melih Çelet, ''Dünya markası olmuş önemli markalar ne yaptıysa, hangi isimlerle çalıştıysa DESA'ya da uyguluyoruz. Bu çerçevede Avrupa'nın en büyük alışveriş merkezinde, dünyanın en ünlü markalarıyla birlikte yer almaktan gurur duyuyoruz'' ifadesini kullandı.

DESA olarak yurt dışındaki en önemli sıçramayı Ağustos 2006'da dünya perakende devi Debenhams'ın İngiltere'nin ''en büyük'' alışveriş mekanı Oxford Caddesi'ndeki mağazasında yer almakla yaptıklarını belirten Çelet, bugün de Avrupa'nın ''en büyük'' alışveriş merkezi Westfield'ta mağaza açmanın heyecanını yaşadıklarını vurguladı.

Önümüzdeki dönemde benzer yatırımların devam edeceğini ifade eden Çelet, ''Bu doğrultuda rotamız, 2010 yılında dünya modasının kalbinin attığı birçok merkezde DESA markası ile 20 mağazaya ulaşmak'' ifadesini kullandı.

Westfield'taki DESA mağazasında, ünlü tasarımcı Fred Tutino imzalı ve 5 farklı konseptten oluşan 2008–2009 sonbahar-kış hazır giyim ve deri koleksiyonu ile çanta ve aksesuar koleksiyonları beğeniye sunuldu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*