'Destek halktan, hizmet AK'tan'

  • Giriş : 09.09.2006 / 00:00:00

AK Parti'nin internet sitesinde yapılan oylama sonucu "Destek halktan, hizmet AK'tan" AK Parti'yi en iyi anlatan slogan olarak seçildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

AK Parti'nin www.akparti.org.tr internet adresinde partiyi en şekilde anlatan slogan anketle belirlendi. 15 Ağustos tarihinde başlayan ve bir hafta süren ankete 31 bin 589 kişi katıldı. Anket sonucundan "Destek halktan, hizmet AK'tan" sloganı 12 bin 281 oyla birinci seçildi. Anket sonuçlarına göre "AK Parti yürüyor, istikrar sürüyor" sloganı 9 bin 907 oyla ikinci, "Kendisiyle barışan dünya ile yarışan Türkiye için" sloganı ise 5 bin 605 oy alarak üçüncü tercih edilen slogan oldu.

Ankette şu sloganlar yer aldı: "Destek halktan, hizmet AK'tan", "Dertleriniz derdimiz, bilsin her bir ferdimiz", "AK Parti yürüyor, istikrar sürüyor", "Kendiyle barışan dünya ile yarışan Türkiye için", "İşiyle, aşıyla dimdik başıyla bir Türkiye için", "AK Parti ile yarınlarınız emin ellerde", " Işığı yak, geleceğini aydınlat", "Aydınlığa yaklaş, geleceği paylaş", " AK Parti'nin gücü, huzurun güvencesi", "İletişim çağında iletişimle içiçe", " Aydınlık düşlerden aydınlık geleceğe el ele", " Türkiye'nin ışığını canlı tut", " AK Parti ile yönetimde siz de varsınız", "Söz verdi mi yapıyor, dünya ona bakıyor" ve " Halkını al yanına, güvenle bak yarına"

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious