Devler Deco'yu istiyor

Devler Deco'yu istiyor.12499
  • Giriş : 11.04.2008 / 16:33:00

Tuttosport gazetesinin haberine göre, Inter ve Juventus, Barcelonalı Deco'yu transfer etmek için kıyasıya bir rekabete girdiler.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Nou Camp'ta kötü bir sezon geçiren Deco, zaman zaman takıma girmekte zorlandığından, Barcelona 10 milyon avro gibi ucuz bir paraya Portekizli futbolcuyu elden çıkarmak istiyor.

Tuttosport'a göre önümüzdeki sezon dünya çapında bir oyun kurucu almak isteyen Juventus ile orta sahasını güçlendirmek isteyen Inter, Portekizli oyuncuyu kaçırmak istemiyorlar. İki kulüp arasında Deco'nun transferi için sıkı bir yarış olacağı söyleniyor.

Inter avantajlı

Ancak bu transferde Inter atbaşıyla önde gidiyor. Öncelikle Inter'in, Deco'nun talep ettiği yıllık 5 milyon avroluk ücreti kolayca verebileceği biliniyor. İkincisiyse, eğer haberler doğru çıkar da Jose Mourinho Inter'in başına gelirse, Porto'dan öğrencisi Deco da Inter'e gelmeyi seve seve kabul edecektir.

Porto'dan 2004 yılında Barcelona'ya transfer olan Deco, Euro 2008�de milli takımımızla aynı grupta yeralan Portekiz milli takımında da forma giyiyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious