Devler İETT garajı için yarışacak

  • Giriş : 19.03.2007 / 00:00:00

Karayolları arazisinin 800 milyon dolara satışı gözleri İETT garajının ihalesine çevirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

İstanbul'un en değerli arazilerinden biri olan İETT Levent garajı arazisi ihalesine girmek için 18 yatırımcı şartname aldı.

Devlet İhale Kanununa göre, "Kapalı Teklif Usulü" ile yapılacak olan satışla en yüksek teklifi verenler arasında yapılacak açık artırmayla en yüksek teklifi verene satılacak olan İETT Levent garajı ihalesi için şartname alan şirketlerin sayısı yükseldi. 21 Mart günü ihalesi yapılacak İETT garajı için şartname alan şirketler şöyle:

"Eren Talu Mimarlık Tur.İnş.Aş.; Biskon Yapı A.Ş.; Limak İnş.San.Tic.Aş.; Osmanlı Yapı 4 İnş.San.Tic.Aş.;Ottoman Fınance Comp.; Fiba G.Menkul Gel. İnş.Ve Yat.Aş.; Zorlu G.Menkul Gel.Ve Yat.Aş.; Sama Dubai İstanbul G.Menkul Aş.; Pera Ga.Menkul Yat. Ort. Aş.; Soyak Yapı İnş.San.Ve Tic. Aş.; Emaar Gayrimenkul Gel.Aş.; Yapı Merkezi İnş.Ve San.Aş.; Garanti Gayri Menkul Yat.Ort.Aş.; Akfen Gayrimenkul Yatırım Ort.Aş.; Toray İnş. San. Tic.Aş.; Taşyapı İnş.Taah.San.Ve Tic.Aş.; Anadolu Gemi Ve Savunma San.Tic.Ltd; Tahincioğlu Gayrimenkul İnş.Ve Tur.A,Ş; İnanlar İnş.A.Ş."

Şirketler ihale gününe kadar şartname alabilecekler.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious