Devlet Bahçeli, Cavcav'la görüştü

Devlet Bahçeli, Cavcav'la görüştü.8850
  • Giriş : 05.12.2007 / 18:46:00

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

MHP Genel Merkezi"nde yapılan kabule, kulüp başkanı Cavcav"ın yanı sıra, yönetim kurulu üyeleri Fatih Atay, Niyazi Aktaş, Kadir Aksoy, Muammer Akyüz ve Kulüp Genel Müdürü Ergun Maraşlı katıldı.

Kabul öncesi basın mensuplarının sadece fotoğraf ve görüntü almasına izin verilirken, başkan Cavcav, MHP Genel Başkanı Bahçeli"ye 80 numaralı Gençlerbirliği formasını hediye etti. Bahçeli de Osmaniye"nin plaka numarasını taşıyan bir forma getirilmesinin kendisi açısından çok anlamlı olduğu vurguladı.

Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, basına kapalı yapılan görüşme sonrasında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Atatürk Orman Çiftliği arazisi içerisinde bulunan Gençlerbirliği ve Ankaragücü tesislerinden dolayı ciddi sıkıntıları bulunduğunu belirterek, "AOÇ arazisi konusundaki kanun teklifi önümüzdeki günlerde TBMM"de görüşülecek. Konu hakkında sayın bakan ile görüştük, kendisinin desteğini aldık. Bu konuda görüştüğümüz milletvekillerinden de gerekli desteği göreceğimiz konusunda söz aldık. Sayın Bahçeli"den de bu konuda bize destek olması ricasında bulunduk. Sonuçta bu tesislerin bize değil, Türk sporuna hizmet ettiğini söyledik. Kendisi de bize MHP olarak gençlerin hizmetinde olduklarını, ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti" diye konuştu.

Cavcav, önümüzdeki günlerde bu konu hakkında CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile de görüşmek için randevu talep ettiklerini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious