Devre arasında neler olacak?

  • Giriş : 05.11.2007 / 17:43:00

Beşiktaş, devre arasında kimlerle yollarını ayıracağını belirlemeye başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Gökhan Zan'ın sık sık sakatlanması yönetimi harekete geçirdi. Gökhan Zan'ın da devre arasında gönderilecekler listesine girdiği öğrenildi. Öte yandan Beşiktaş'ta adeta sakatlanma rekoru kıran, son olarak da Fenerbahçe maçının ilk dakikalarında etrafında kimse yokken uzun pas atıp sakatlanan ve 1 ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan Gökhan Zan'ın probleminin kronik olduğu ortaya çıktı.

Gökhan Zan'ın arka adelesinde her ay 1 kere kas atmaları,kas gerilmeleri ve kas yırtıklarının saptandığı ve bu problemlerin bundan sonra da tekrarlayacağı iddia edildi.Beşiktaş' a geldiği günden bu yana yaklaşık 15 sakatlık yaşayan ve bir kere de omuzu çıkan Gökhan'ın bu problemler nedeniyle de psikolojik problemler yaşadığı belirtildi.

Yönetimin sezon sonu sözleşmesi sona eren Gökhan Zan'ı devre arasında uygun teklif gelmesi halinde satabileceği ileri sürüldü. Yönetimin ayrıca devre arasında Baki, Diatta, Ricardinho ve performansının artmaması halinde Mehmet Yozgatlıyı da gönderebileceği iddia edildi.

Siyah-Beyazlıların Vestel Manisasporlu Holosko'yu ise devre arasında transfer etmek için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüğü öğrenildi.

Bu arada Beşiktaş'ın Sivasspor maçına PAF takımıyla çıkıp çıkmayacağı merakla beklenirken, Başkan Yıldırım Demirören bir karar daha aldı. Buna göre PAF takımınn antrenmanı basına kapatıldı, futbolcularıyla da röportaj yapmak yasaklandı.

LİG TV

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious